Nie pamiętam nawet kiedy tak było, żeby RRC Alliance było pełne, a aplikacje ciągle napływały… No ale cóż. Mamy najlepszą ekipę i świetna atmosferę! W zeszły piątek zrobiliśmy wypad do nowych zon rajdowych. Muszę powiedzieć, iż po raz pierwszy zdarzyło się, że nie testowałam nowych zon w czasie Beta, więc nie znaliśmy strategii.

Jednakże to nas nie powstrzymało:)

W piątek wyczyściliśmy dwie nowe zony rajdowe, oczywiście biliśmy wersje łatwe mobów. Tak na początek 😉

Jako pierwsza zona na odstrzał poszła Sleeper’s Tomb: The Unhearted. Ze smoków wybraliśmy do bicia Ventani i Hraashna, jako, że inne gildie wybierały pozostałe dwa, a chcieliśmy mieć jakieś discovery. Ach… kwestii wyjaśnienia, dodatek wyszedł we wtorek a nasz następny dzień rajdowy to piątek, więc w międzyczasie kilka gildii zdążyło już „zwiedzić” tę zonę.

Na deser udaliśmy się do Temple of Faceless: Altar of Abhorrence i… też ją wyczyściliśmy. Nasi memberzy byli tak pełni energii, że wszyscy jak jeden mąż zdecydowali się zostać 20 minut dłużej by zagrać w ping-ponga z olbrzymim Gorylem.

Kolejny dzień rajdowy, czyli niedziela przyniósł kolejne zwycięstwa: Harrow’s End… prawie… na drodze stanął nam Drinal. ale za to po drodze policzyliśmy się między innymi z Melanie Everling i małym wrednym gnomem Fitzpizle. Tak, tak, to ten sam, tyle że w Deatholl jeszcze żył, a po tym jak go się zabiło, to znalazł zwoje miejsce w Ethernere. Walka świetna… hmmm, w sumie to cztery walki, bo mały gnojek nie zmienił swoich nawyków…

No nic to jeszcze Drinal, i potem wersje Challenge, a one pewnie zajmą nam troszkę czasu…

Acha… magiczna liczba w Harrow’s End to 5. Na tyle śmierci możecie sobie pozwolić w czasie jednej walki…

Poprzedni artykułFrakcje w Planetside 2 i…
Następny artykułPlanetside 2 juz jest Live!
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Generalnie dalismy czadu 🙂 Dzieki temu jestesmy na czwartym miejscu w rankingu rajdujacych gildii na naszym serwerze.

Troche proste te walki, ale mielismy sporo dobrej zabawy. Szczegolnie ze smokami w Sleepers Tomb! W nastepnym GU maja dodac kolejna zone rajdowac ze smokami – ja sie juz nie moge doczekac!

Vercy

Poszliście jak burza. Gratulacje! Jak zawsze Wam kibicuje i trzymam kciuki za kolejne trofea.

prex

Gratulacje RRC 😉 aby tak dalej !

Dok

Smoki w sleeprs tomb-ostani pokój prawda?To czemu nam się niezespanowały .Mieliśmy tylko jakiegoś npc na platformie i trashe.Wybiliśmy wszystkie i nic nie pojawił się ani jedna gadzina.Mamy pare osób po sygnaturze jakby co.W temple pociągneliśmy goryla za wcześnie,przed bonusowym namedem (imp) i nas zmiótł one shootem,potem jakoś się nam czas skończył.

Dok

AAA no i bym zapomniał dołączyć się do gratulacji motylka 😉