… upływał w miarę spokojnie dopóki Smedley nie poinformował, że gracze, którzy celowo  powodują katastrofy swoimi pojazdami w Warpgate, będą od tej pory banowani.

Tyczy się to głównie graczy, którzy specjalnie stawiają swoje pojazdy w miejscu gdzie pojawiają się nowe pojazdy (spawn pads), tak aby je zniszczyć.

Poprzedni artykułTrzeci dzień świątecznych zakupów z SOE
Następny artykułCzwarty dzień światecznych zakupów z SOE
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

HA koleś to chyba o serverze Nagafen nie słyszał ;).Np ten lód w wiosce światecznej jest miejscem NIESUTAJĄCEJ rzezi ku przeogromnej uciesze gawiedzi ;).I jakoś nikt nie płacze,sami twardziele a jak!.

/ps dzięki na podpowiedż na wpsaniałą zasadzke,choć niesądze żeby był ktos na tyle nieroztropny u nas żeby się skusić na taką potenjcalnie samobójczą czynność ;P

ostupam

Tylko Dok, to chodzi o zabijanie swoich w spawnie 🙂 przy czym nie możesz się nawet zrewanżować, bo friendly fire dla broni jest wyłączony, a te cfaniaki rozbijają pojazdy i w tym ich cała uciecha. Ani to zabawne na dłuższą metę, punktów expa za to też nikt nie daje, głupia zabawa po prostu.

Dok

Jakbym słyszał ludzi zgankowanych przez scouta podczas robienia questa ,całe forum jest tego pełne. Powinni naprawić ten bug a nie banować ludzi za to banda leniów z tego sony ot co ;P