Godzinę temu codeForge, czyli Ryan  Elma, dyrektor techniczny SOE, zamieścił na forum Planetside 2 informację kiedy dokładnie możemy spodziewać się pierwszej aktualizacji serwerów Live z fazą I optymalizacji.

optymalizacjaO:MFG faza I trafi na serwery Live 12-go listopad 2013, czyli w najbliższy wtorek.

W dniu dzisiejszym serwer testowy został zaktualizowany i w tej chwili na serwerze tym znajduje się już pełna faza I OMFG. Dokładnie te zmiany developerzy będą chcieli wprowadzić we wtorek na serwery Live.

Dlaczego dopiero wtorek? Bo niestety jest troszkę błędów, które developerzy muszą naprawić, jak chociażby wywalanie z gry, które odnotowują niektórzy gracze.

12.11.2013 to jednak szybciej niż przepowiadane przez Skaramangę Mikołajki 😀

16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
VintageMan

Jeszcze z raz przełożą.

Bocian

Mam nadzieje że skończą całe OMFG do końca roku.

[3PL3] VarDenSar

Na pewno nie zrobią całego OMFG do końca roku. ile im zajęło żeby pierwszą fazę wprowadzić na serwery testowe? A ile im zajmuje wprowadzanie na serwery live? Nie ma szans żeby zdążyli przed końcem roku…

Balrogos

Dali by se spokoj z optymlizacja i naprawili by bugi i zbalansowali gre.

Bocian

To robią to przy okazji 🙂

Archanioł

Dobra dobra uwierzę jak zobaczę na własne oczy jak to się będzie pobierać;)

TRampek

NC jest OP i trzeba ich znerfić, szczególnie ich reavery mogliby przy okazji my w terranach jestesmy słabi a nasze maxy to padaka nawet nie wiem kiedy padam a i ich liberatory też są op nie chce optymalizacji bo mam najnowsze i7 w8 i titana chce balansu frakcji

Skaramanga

no nie jasnowidzem nie zostane, ale pewnie 12-ego nagle się okaże że, nie wszystko co zamierzali zostanło naprawione i przekładamy wszystko na 6.12,2013r.

Simion

Pewnie postawili sobie za punkt honoru wrzucenie łatki do rocznicy. Jestem ciekawy czy będzie jakiś event na tą okazje. PS: Ktoś podejmie się porównaniu PS2 dzisiaj i z przed roku? Z chęcią pomogę 🙂 .

BlackJDragon

też jakoś nie wierzę w tego 12 tego…

Simion

Mi chodziło bardziej o porównania konkretnych rzeczy. Po drodze zmieniono wygląd surów z camo/amo, windy do biolabów, połowę respawnów, prawie wszystkie bazy na esamirze, nie wspominając już o wyglądzie niektórych broni i ich fizyce 😉 .

Simion

* naprawianiem/amo

O czym innym myślę i co innego piszę X) – kochany dysrozwój 😛 .

Czort

Jedyną rzeczą jaką chce żeby zrobili w tej grze to przeniesienie przeliczenia trafienia na serwer side, a nie client side jak jest do tej pory 😉

Rachitynowy

@Czort

To byłoby najgorsze co mogliby zrobić. Wyobraź sobie, że strzelasz w kolesia który jest tuż przed tobą ale nie trafiasz wogóle, ponieważ masz laga. Walisz mu w twarz, wodzisz za nim bronią ale nie, wszystko pudła bo on jest o ten 1 metr dalej 😀

Czort

a teraz jest inaczej ?