Kto? Oczywiście, że gracze Planestide 2, którzy graja po stronie Terran Republic i New Conglomerate. Na co aż tak mocno narzekali? No oczywiście, że na mocno zaawansowaną technikę Vanu, a przede wszystkim nasz znakomity czołg Magrider.

Całe szczęśćcie Magrider nie zostanie nerfnięty tak jak się to stało z Liberatorami, ale za to, Prowler i Vanguard zostaną wzmocnione.

„Prowler and Vanguard will be getting some buffs this upcoming patch to help them compete with Magriders a bit better in their own ways.”

Jak konkretnie będą wzmocnione pozostałe czołgi? Zgaduję, że wzmocnione zostanie opancerzenie tychże pojazdów, tak by dostawały mniejsze obrażenia. Naprawdę nie spodoba mi się inna mozliwość – zmniejszenie wytrzymałości Magriderów.

A jesli chodzi o moje granie, to dzisiaj, po 3 tygodniach przerwy, w końcu udało mi się pograć odrobinę w Planetside 2. Jak zwykle Indar był pełen na Millerze, bo tu właśnie toczą się największe bitwy. Oczywiście więcej umierałam niż zabijałam, ale i tak udało mi się zgromadzić wystarczającą ilość punktów Cert by zakupić C-4 na swoim inżynierze. Hmmm tylko po co, skoro ja tak lubię miny przeciwpiechotne… A do tego moja Pandora, po prostu wymiata i załatwia mi dość sporo punktów Cert. Luneta, amunicja, laser i robię za snajpera 😉

Poprzedni artykuł[SOE] Prace konserwacyjne, czyli…
Następny artykuł[SOE] Prace konserwacyjne po raz kolejny…