Niemożliwe? Nie do końca, gdyż jest to obecnie bardzo prawdopodobne… W czasie trwania Ultimate Empire Showdown SOE ogłosiło, iż Planetside 2 wejdzie do ligii e-sport’ów reprezentowanych przez MGL – Major League Gaming.

Co to oznacza dla graczy Planetside 2? Tylko tyle, że już niedługo Outfity będą mogły delegować swoje wybrane drużyny na różnego rodzaju zorganizowane rozgrywki sportowe, jak i mistrzostwa.

Dzięki współpracy SOE z MGL z pewnością wzrośnie ilość graczy w samym Planetside 2 bo jakby nie patrzeć to e-sport bardzo mocno rozwija się w ciągu ostatnich kilku lat. Warto jeszcze wspomnieć o tym, iż ci najlepsi gracze będą w stanie wygrać całkiem niezłe pieniądze za zajęcie odpowiednio premiowanych miejsc. Na przykład w grudniowych mistrzostwach StarCraft 2, pierwsza nagroda wynosiła 5.000$

Oczywiście dzisiejsze ogłoszenie współpracy SOE z MGL oznacza, iż najbliższe kilka miesięcy będzie bardzo pracowite obu obu zespołów. W ciągu następnych kilku tygodni zostanie ogłoszony harmonogram rozgrywek oraz regulamin. Prócz tego Planetside 2 obecny będzie obok League of Legends i Call of Duty na Mistrzostwach Pro Circuit w Dallas organizowanych przez MGL (15-17 marzec).

Poprzedni artykuł[EQ2] Drinal powraca z zaświatów??
Następny artykuł[PS2] RoadMap, czyli plany dla Planetside 2…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Talisha

Ogólnie komentarze nie są przychylne na http://www.majorleaguegaming.com/news/planetside2-coming-to-competitive-gaming/

Z tego co widzę, wynikają one z niewiedzy. Zarówno odnośnie samej gry jak również jej przyszłych zmian.