… na kolejne 6 miesięcy tego roku, zostały opublikowane na oficjalnej na stronie, w postaci pojedyńczych tematów, z których każdy może być komentowany i odpowiednio punktowany przez graczy.

Dzięki punktacji poszczególnych tematów, developerzy będą wiedzieli jak bardzo ważny jest dany problem czy też pomysł dla graczy i dzięki temu będą mogli przyspieszyć prace nad nim lub tez zupełnie zrezygnować z danej koncepcji. Zresztą już można zauważyć zmiany bo po kilku godzinach funkcjonowania Roadmap, część pomysłów wysunęła się na prowadzenie, podczas gdy inne spadły na koniec listy danego miesiąca.

Dzięki Roadmap gracze będą mieć teraz duży wpływ na to nad czym ekipa Planetside 2 będzie pracować w pierwszej kolejności. Koncepcje developerów z największą ilością pozytywnych punktów, będą mogły być przesunięte w czasie i wykonane wcześniej. Podczas gdy prace nad pomysłami developerów, które zostały ocenione negatywnie przez graczy, zostaną przesunięte w czasie lub, być może, całkowicie zaprzestane.

Więc głosujcie, na te pomysły, które Wam się najbardziej podobają 🙂

Oto w skrócie plany, czy też pomysły developerów w rozbiciu na poszczególne miesiące.

STYCZEŃ (GU02 – 30.01?):

LUTY:

MARZEC:

KWIECIEŃ :

MAJ:

CZERWIEC:

A więc jak Wam się podoba plan przedstawiony przez developerów dla Planetside 2? Pamiętajcie, że możecie glosować na poszczególne pomysły i mieć aktualny wpływ na to co będzie się działo z gra w czasie najbliższych miesięcy…

Mam szczerą nadzieję, iż Roadmap dla Planetside 2, to pomysł, który zostanie wprowadzony również do innych gier SOE.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Talisha

To jeszcze dopiszę się tu. Wielkie dzięki za szczegółowy opis rozwoju gry. Warto wiedzieć ^^

Salusik

Ciekawe zmiany, niektórych już się nie mogę doczekać 😀
A i jeszcze jedno – w lutym napisałaś „zona treningowa” – pierwszy raz takie cos czytam wiec nie wiem czy to jest poprawnie i dziwnie mi to brzmi ale moim zdaniem lepiej by już było dać coś na styl „training zone” – to raczej każdy zrozumie, nawet z 1 z ang, albo po prostu teren treningowy ? ;P