Wraz z najbliższą aktualizacją, która to spodziewana jest w tym tygodniu, będziemy mieć możliwość zakupu niektórych adornmentów jakie dotychczas mogliśmy dostać tylko poprzez usunięcie ich z przedmiotów wypadających z zon CoE. Nowy merchant, Dulgur Bindmagic, pojawi się w Cardin Ward w Obol Plains.

Merchant ten będzie sprzedawał adornmenty żółte, które kosztować nas będą 10 Oboli oraz czerwone, za które zapłacimy 1 Greater Spirit. Oczywiście w obu przypadkach, dodatkowo trzeba będzie wydać jeszcze trochę platyn (7 oraz 14).

Jeśli macie dużo Greater Spiritów, które wypadają z instancji grupowych, a brakuje Wam Oboli, to będziecie mieć możliwość wymiany u tego samego merchanta 1 Greater Spirit na 18 Oboli.

Niestety, ale nowy merchant nie będzie sprzedawał wszystkich adornmentów, które możemy dostać z zon CoE, a tylko niewielką ich część. Będą to głównie takie adornmenty jak: Critical Chance, Multi Attack, Health, Crit Bonus, Potency, itd. Chociaż, pojawi się tam jeden nowy adornment żółty, który dotychczas nie wypadł nikomu w zonach CoE na serwerach Live – Uncanny Insight II (na screenie powyżej).

Feldon z EQ2Wire przygotował spis wszystkich adornmentów, jakie będziemy mogli kupić, jak i tych co wypadają w zonach grupowych i rajdowych z CoE. Link ten również dodałam do odnośników dotyczących EverQuest 2, które są widoczne na blogu (na dole strony), na wypadek gdybyście kiedyś chcieli tam zajrzeć, a zapomnieli adresu 🙂

Poprzedni artykuł[PS2] Więcej możliwości ustawień w grze
Następny artykuł[EQ2] Strona dla gildii rajdowych…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
avi

Lipę zrobili z tymi adornami, że nie dali tych z procami! Nie skończy się bidowanie na runy i marnacja loota :/