Serwery amerykańskie wyłączone zostaną w dniu dzisiejszym o 16-tej (czasu polskiego) na godzinę. Serwery europejskie wyłączone będą jutro (środa 13.02) o 6-tej rano na dwie godziny.

Oto najważniejsze zmiany, które pojawią się na serwerach:

 • Dungeon Maker – witalność (Vitality) będzie już konsumowana przez postać, która robi instancje z DM;
 • nareperowano bug, kiedy niektóre spelle (proce) odpalały się przy multiataku;
 • Throne of Fear [Solo] – zwiększono ilość punktów życia Bealona;
 • Wurmbone’s End [Solo] – ady Necromancera Garrkk’a pojawiają się rzadziej i poruszają się wolniej, więc łatwiej można ich uniknąć;
 • Vasty Deep: Vestigal Cella – w czasie walki z królową mercenary będzie dostawać buffa od Delanusa;
 • Harrow’s End – naprawiono bug, który powodował crash zony w momencie, gdy gracz próbował się revivnąć zanim Drinal teleportnął wszystkich ze swojego pomieszczenia (osobiście to nie wiem, czy to powodowało ten crash, bo u nas ewidentnie zona się wywalała jak wskazany przez Drinala tank, umierał).

5 KOMENTARZE

 1. Kiniu (niespecjalnie wiem jak odmieniac twoja ksywke z gory przepraszam;)) czy wiesz coś może o próbach tych parataczy sony w sprawie usuniecia lagów z zon rajdowych?.Coraz więcej osób ma z tym problemy,powstał nawet oficjalny post na forum z wpisem GM że się tym zajmują ale to było czas jakiś temu a ostanio jak miałem grać lekarzem to zanim rzuciem grupowego cura to się DoT kończył ;P.

 2. Tak, zgodnie z informacją sprzed kilku godzin Xalgad i Terragaunt, oraz inni devsi, zidentyfikowali przyczynę, która powodowała te lagi i ma być to niedługo naprawione :
  Hey guys,Terrogaunt (and other coders!) have identified some abilities that are causing latency and we’re going to get those patched as soon as possible. We’re hopeful most (if not all) of the abilities can be optimized without much effect on gameplay.
  Sorry for the inconvenience, and thanks for helping us sort it out!
  http://forums.station.sony.com/eq2/index.php?threads/raids-and-spell-lag.3345/page-4#post-40892

  P.S. Kinia jest w porządku, jakby nie patrzeć wszystko sprowadza się do jednego imienia – Kinga 😀

 3. Tak też to przeczytałem na forum brzmi obiecująco choć zwrot „some abilities” jest raczej niepokojący…laguje mi w każdej zonie na 3 różnych profesjach więc bym się raczej skłaniał do podejrzeń z forum że winowajcą sa nowe skile z prestige te które działaja na podstawie „increments”.

 4. wcale nie muszą to byc Twoja skille, ale równie dobrze jakiejś innej klasy, które proc’ują na Ciebie… Tez podejrzewam, że to jakieś z Prestige. Zostaje nam poczekać i zobaczyć co z tym zrobią i co zepsują 😀

 5. Nie no jasne że nie tylko twoje incrementy (sam mam dwa takie…jeden z możliwością prokowania na wielu celach naraz ehh) wszystkie te proki jakby je podliczyć to wychdozi około 10 na sekunde od osoby razy ilość mobów w encounterze no i paru sekundowy lag z kadą falą addów jest czymś oczywistym ;( …nic dziwnego że servery się zapychają

Comments are closed.