W związku z aktualizacją gry serwery Planetside 2 są wyłączone od godziny 13-tej czasu polskiego. Planowane włączenie serwerów miało nastąpić o godzinie 17, jednakże zgodnie z najnowszą informacją od Matta Higbiego, aktualizacja potrwa dłużej niż planowano…

Zgodnie z wyjaśnieniem M. Higbiego opóźnienie spowodowane jest głównie dużymi zmianami w terenie na wszystkich kontynentach, m.in.: zmiany w wyglądzie budynków do odradzania (Spawn Room), dodane tunele i inne.

Wiadomo także, że zmiany dotyczące Magridera nie poszły na serwery Live i informacje dotyczące tych zmian zostaną usunięte z oficjalnych notek. Prawdę powiedziawszy, to troszkę, się zdziwiłam widząc te zmiany, po tym jak dzień wcześniej Higby informował, że na razie developerzy się nich wycofali.

Prócz tego gracze, którzy zakupili Alpha Squad w czasie trwania bety Planetside 2, gdzie jako bonus dostali 6-cio miesięczny boost (10%), z pewnością się ucieszą słysząc, że boost ten został zwiększony do 50% dla XP i surowców. Ponieważ wcześniej był on zdecydowanie słabszy od tych dostępnych w sklepie Depot, wielu graczy zastąpiło go innymi boostami. Nie ma co się martwić, wszyscy ci, którzy stracili boost z Alpha Squad otrzymają go niedługo z powrotem.

 Przetłumaczone notki z tej aktualizacji możecie przeczytać tutaj.

Poprzedni artykuł[EQ2] Początek lutego…
Następny artykuł[PS2] Kłopoty po GU02
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zbrojny

dobrze ze ktos trzyma reke na pulsie i informuje o tych zmianach w ps2 bo prawie połtora godzinne opóźnienie moze byc irytujące