… w Everquest 2 oznacza, że mamy do zrobienia kilka „obowiązkowych” rzeczy.

Przede wszystkim to do 7-go lutego trwać będzie Kelethin City Festival w Greater Faydark w czasie którego jest sporo rzeczy do zrobienia. Można na przykład wziąć udział w wyścigach Aether i dostać mounta, który może używać już postać na levelu 1.

Poza tym, początek lutego to także czas kiedy gracze Everquest 2 dostają do otworzenia nową porcję booster packów z Legends of Norrath. Przypominam o tym, gdyż z początkiem tego roku nastąpiły zmiany związane z tymi kartami i w tej chwili jeśli ich nie otworzymy w danym miesiącu to je tracimy.

Z początkiem miesiąca mamy także dostęp do nowych Goblinich Biletów z /claim, które to dostępne są dla wszystkich graczy EQ2 (1 dla kont darmowych i 3 dla kont Gold). Bilety te umożliwiają nam zagranie w jedną z trzech głupawych i łatwych gier, za ukończenie których otrzymujemy nagrody. Szczęściarze być może dostaną rzadkiego mounta Majestic Pridewing. Pamiętajmy także o tym, że zamiast nagrody możemy wybrać 2 goblinie monety i z czasem wymienić je w goblinim sklepiku w MarketPlace na coś, co nam się podoba.

 

Poprzedni artykuł[PS2] Game Update 02
Następny artykuł[PS2] GU02 – serwery już włączone
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Twardy

Dzięki za info .Skorzystalem z ticket i wygrałem skrzydełka do wyglądu.Fajowe.