Jak już informowałam wcześniej, w dniu dzisiejszym na serwery Planetside 2 wchodzi Game Update 05. Przewidywane wyłączenie serwerów miało potrwać 6 godzin, ale do obecnej chwili serwery nie działają.

Jest godzina 21:00 i serwery dalej nie działają. Zapowiada się ciężki wieczór…

Zgodnie z ostatnią informacją podaną na forum przez RadarX, ekipa Planetside 2 napotkała na spory problem techniczny. Nie wiadomo jak długo jeszcze serwery będą wyłączone…

All servers have been taken off line to resolve an outstanding technical issue. We’ll update you as soon as more information becomes available and really appreciate your patience.

Tak dla rozluźnienia napięcia… Oto jak łatwo teraz maja Infiltratorzy:

infiltrator

28 KOMENTARZE

 1. Ja raczej nie, Musze zadbać o chłopaków w eq2 bo powychodzili dziś ze szpitali i wrócili z sanatoriów a sie za nimi stęskniłam ;D

 2. Teraz działa ale na pewno jeszcze będzie ileś hotfix’ów. Raczej nie wierzę że wszystko działa jak należy. Jak się mylę to mnie poprawcie.

 3. Tak własnie widzę info:

  We’re checking into an issue with loading the game – we’re locking the server for right now while we figure out whats up.

  Oj chyba będzie Double XP jako przeprosiny 😀

 4. Nie obrażę się za double XP ale wolałbym żeby wszystko od razu działało jak trzeba. Niezłe mają tempo Czort. W 45 minut po aktualizacji już zamykają. Podejrzewam co teraz mówią wszyscy na TS.

 5. I w sumie obok całego twojego bloga Kinya tworzy się mała pureclan’owa społeczność. 🙂

 6. We are currently bringing down all servers to resolve an outstanding issue. We’ll bring them back as quickly as possible! [RadarX]

  Kurcze, do tego wyłączyli wszystkie fora, a nie tylko Planetside 2… Grubsza sprawa chyba 😀

 7. 10 godzin aktualizacji, niedziałające fora – to zdecydowanie jest grubsza sprawa. Problemów takich to chyba jeszcze nie było.

 8. Kurcze, do tego wyłączyli wszystkie fora, a nie tylko Planetside 2… Grubsza sprawa chyba 😀

  Kinya nie ciesz się tak, jak zaraz eq2 z tego powodu padnie to będzie płacz 🙂

 9. Mnie też to bardzo cieszy. W sumie ten blog to przynajmniej dla mnie jedna z niewielu alternatyw dla anglojęzycznych forów i filmików, które co prawda nie są złe ale wolę jednak czytać w ojczystym języku.

 10. Kolejne info:

  Well, we are looking into another issue that is effecting the servers once we let people in. It’s an issue that would only happen under load, which is why it got past us. As soon as I have an ETA or more information I’ll let you know.

  Czyli nadal nic nie wiadomo 🙂

 11. Oj tam, nie mów, że „jak zwykle” bo do tej pory nie było takiego problemu. Spóźniali się co najwyżej godzinka- dwie ale wiele razy serwery były tez dostępne przed czasem 😉

 12. ooo nawet Smedley się wypowiedział:

  our devs are working on the DB issue. no ETA yet. sorry. shit happens sometimes.

 13. nie licz na SC, sądzę ze xp x2 😀

  Powoli podnoszą serwery, wpierw był Connery i Briggs, teraz helios, pewnie za parę minut kolejne będą dostępne…

Comments are closed.