Jak w każdy drugi czwartek miesiąca, M.Higby oraz T.Ray Isaac, prowadzili program Command Center, w którym mieliśmy szansę usłyszeć o wielu ciekawych rzeczach.

2013_03_14_crossbow_planetside2Command Center słynie z pokazywania przez ułamek sekundy kontrowersyjnych prac koncepcyjnych w czasie trwania programu. A potem jest dyskusja wśród graczy i zastanawianie się, o co do diabła chodzi… Tym razem była kusza… i ani słowa o niej 🙂

Jedna z pierwszych informacji dotyczyła GU05, który to planowane jest na przyszły tydzień. GU05 będzie tak naprawdę małą aktualizacją, która poświęcona w całości będzie odblokowywaniu przedmiotów zakupionych za SC na całe konto. Zmiana ta miała pojawić się w GU04, ale ekipa Planetside 2 postanowiła przetestować to przez dłuższy czas, z racji tego, że dotyczyć to będzie ekwipunku dużej ilości graczy.

Jak stwierdził Higby, ma on nadzieję, że wyrzutnie rakiet specyficzne dla każdej frakcji (ESRL) pojawią się w grze jeszcze przed GU05, ale na razie mają z nimi jeszcze kilka małych problemów.

T.R.Isaac pokazał graczom film jaki nakręcił gdy odwiedził w domu jednego z oficerów outfitu VS – Azure Twilight na Mattherson (od 0:07:00). Antithasys opowiedział graczom Planetside 2 pokrótce jak tworzony jest ich multistreaming, który outfit ten robi już od dłuższego czasu.

Prócz tego pokazano dalsze dzieje pistoletu Ninite System, którego tworzenie możemy oglądać od ostatnich dwóch odcinków Command Center. Tym razem zaprezentowano prace nad animacją jaką to będą widzieć gracze po wystrzale (od 0:16:50).

2013_03_14_heavy pistolNo i na koniec mój ulubiony segment programu – filmy tworzone przez fanów Planetside 2 (od 0:20:00). Wybrałam dwa z całej puli, które widziałam już jakiś czas temu ale jakoś ciagle nie mogłam znaleźć powodu aby je pokazać na blogu.

Oto prześmieszna opowieść o zwierzętach zamieszkujących Auraxis:

httpv://www.youtube.com/watch?v=m8Z49JdDyFk

Drugim filmem, który chciałam pokazać już od dłuższego czasu, jest ten stworzony przez Outfit VS – Deathwatch Gaming z serwera Miller, na którym to gram. [DWG] to bardzo dobrze zorganizowany outfit, w którym znaleźć można kilku Polaków (pozdrawiam!!).

httpv://www.youtube.com/watch?v=FM1U0GeFTFY

Poprzedni artykuł[EQ2] Wyprzedaż usług w MarketPlace
Następny artykuł[PS2] Nie wiem jak mogłam…
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Magda Amarantine

Ta kusza wygląda dość tajemniczo…
BTW, fajne stanowisko komputerowe. Zazdroszczę ;p

Magda Amarantine

Fajne filmiki. Jak pisałam to jeszcze ich nie było 😀

LechuSoldier

Deathwatch Gaming – The Champions … ich filmik ratuje tylko muzyka 😀 bo tak na prawdę nic nie pokazali, zrobili taki jakby teledysk 🙂

Skaramanga

Lechu to chyba czas robić własny ;D