Od momentu publikacji RoadMap, czyli planów ekipy Planestide 2, nie milkną dyskusje związane z tym konceptem. Jedni gracze są zadowoleni, że developerzy otwarcie piszą o swoich planach i pomysłach, podczas gdy inni gracze narzekają, gdy wprowadzenie poszczególnych rzeczy jest opóźnione w stosunku do założeń.

roadmap logoWczoraj późnym wieczorem wśród dotychczasowych planów developerów, pojawiło się kilka nowych punktów. Część z nich jest wstępnie przewidziana na kwiecień, podczas gdy reszta nie ma podanego konkretnego miesiąca i wszystko zależy od tego jak bardzo gracze będą chcieli zobaczyć dana rzecz wprowadzona do Planetside 2.

Kwiecień:

Brak umiejscowienia w czasie:

No to jak się Wam podobają te nowe propozycje dodane do RoadMap? Jeśli chodzi o pomysły związane ze zmianami związanymi z klasami postaci jak i pojazdami/ samolotami, to developerzy nie tylko czekają na ocenę tych pomysłów przez graczy ale również na sugestie. Dopiero na tej podstawie wyłonią się konkretne propozycje.

Acha… zajrzyjcie jeszcze tutaj i  odpowiedzcie na moje pytanie proszę 🙂

Poprzedni artykuł[SOE] Darmowe 1000 SC?
Następny artykuł[EQ2] 20-22.03 Moonlight Grotto Event
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Arturex

Mi najbardziej podoba się możliwość dodania nowych narzędzi dla medyka. Może powstanie jakaś sensowna alternatywa dla granatów leczących i reanimujących.

FrancuSsPL

K/D reset FTW!
Podoba mi się ten pomysł, bo staty są zniszczone przez początki z grą i teraz byłaby szansa na granie z „czystym kontem”… oby tak dalej. 🙂

BAronQ

Wiesz czy jutro ma być ten patch ? 😀

Fafnir

Nic tylko się cieszyć.

Unscheduled – Continent Locking
Unscheduled – New Continent: Hossin
Unscheduled – Interlink Facility

Wszystkie trzy miały być w GU06, ale z tego co widzę pewnie będą później. Świetnie.

Unscheduled – Orbital Strike

Bombardowanie z orbity mieli wywalić z Roadmap, ale widzę, że z tego nie zrezygnowali. Widać jak słuchają zdania graczy, nie ma co.

Unscheduled – Supply Containers

Kojarzycie Team Fortress 2? Dostajecie/kupujecie paczkę z LOSOWYM przedmiotem i musicie kupić klucz, żeby ją otworzyć. Żeby nie było za łatwo, wersje paczek i kluczy często się zmieniają. Podziękuję.

Unscheduled – K/D Wipe Item

Ten item powinien od razu całe konto usuwać – taka pułapka na idiotów. Nie mogą sobie wyobrazić jak żałosnym trzeba być, żeby w ten sposób oszukiwać statystyki.

Propos twojego pytania o wyprzedaże – może warto dodać okno wyświetlające tweety https://twitter.com/PS2DailyDeals