Jak każdego miesiąca o tej samej porze (20-ty każdego miesiąca) otwierają się tajemnicze portale w EverQuest 2, które doprowadzą graczy do zaczarowanych grot. To nieunikniony znak, że nadszedł Moonlight Enchanted Grottos Event.

moonlight_ench_bannerZazwyczaj nie piszę o tym evencie, bo starzy gracze w większości pamiętają o nim i od wielu miesięcy nic się w nim nie zmieniło. Jednakże ten miesiąc jest inny…

Dla przypomnienia: w czasie trwania tego eventu otwierają się wejścia do pięciu grot położonych w różnych rejonach Norrath, w których gracze znajda łatwe skalowalne questy dostępne od levelu 1 (każdy nagradza AA bez względu na to ile razy go robiliśmy). Każda grota to  jeden  quest gdzie w nagrodę dostajemy specjalny token. Tylko w grocie w Draklight Woods crafter na levelu 2 może zrobić więcej questów, a co za tym idzie dostać więcej tokenów.

Tokeny te można wymienić na wiele przedmiotów w większości są to przedmioty do domu (drzewa, krzewy, zwierzaki), ale można tez zakupić unikalne tiary do noszenia przez nasze postaci czy też czasowego mounta w grocie położnej w Greater Faydark (przedmiot na 20 użyć – jedno użycie trwa 24 godziny).

W tym miesiącu jednakże developerzy zaskoczyli wszystkich graczy i dodali nowe przedmioty – rośliny, krzewy oraz drzewa jakie znamy z dodatku Chains of Eternity. Oprócz tego, wyjątkowo w tym miesiącu Event ten trwać będzie nie 48 godzin jak dotychczas, ale 72 godziny (3 dni).

moonlight grotto new items 4 moonlight grotto new items 1 moonlight grotto new items 2 moonlight grotto new items 3

Poprzedni artykuł[PS2] Nowe pomysły w RoadMap
Następny artykuł[PS2] Efekty Physics oficjalnie włączone
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

[…] of the hat to Kinya of the Polish EQ2 fan site Babagra for sending me the first screenshots of these items. Niami Denmother has also updated EQ2Traders […]