Ewidentnie developerzy Planestide 2 pracują nie tylko nad nowymi wyrzutniami oraz innymi rzeczami przedstawionymi w ostatnim filmie, ale także nad innymi broniami, jak chociażby nowe strzelby (shotgun).VS_shotgun_marchNowe bronie zostały odkryte przez jednego z graczy na stronie Planetside2 Players, podczas przeglądania wszystkich broni dostępnych obecnie w grze.

shotgun_marchZ racji tego, że odkrycia dokonano około godziny temu (ok. 14tej), nic jeszcze nie wiadomo, kiedy konkretnie strzelby te zobaczymy w grze…

NC_shotgun_marchTR_shotgun_marchCzyżbyśmy mogli spodziewać się GU04 w dniu jutrzejszym, a wraz z nim te nowe strzelby?

Poprzedni artykuł[EQ] EverQuest obchodzi 14-te urodziny!
Następny artykuł[PS2] Nowy film…
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
FrancuSsPL

I tak wolę SMG 😀

Fafnir

Z tego co wiem nowe pompy mają dodać w tym patchu. Będą mieć mniejszy magazynek, dłuższe przeładowanie i większe obrażenia od obecnych.

Nie ma to jak dodawanie lepszych broni danego typu później, żeby ludzie żałowali zakupu poprzednich. Dokładnie to samo zrobili z SMG.

$OE

LechuSoldier

jest już jedna strzelba dla HEAVY… jest zabójcza, ale jak trafisz… ciężko się z niej korzysta, mało ammo i wolne ładowanie, jak ma być tak samo, to będzie to tylko dodatek, który nic nie zmieni, a po prostu będzie widać, że coś się dzieje