… została w końcu wyjawiona graczom Planetside 2.

rocket launcher phoenixWyrzutnie rakiet specyficzne dla każdego imperium zostały przedstawione graczom w zeszłym tygodniu w specjalnie na tą okazję przygotowanym filmie pokazowym. Już wówczas wzbudziły one wiele kontrowersji, szczególnie sposób przedstawienia wyrzutni Terran – TS2 Striker.

NC15 Phoenix to wyrzutnia zaprojektowana dla żołnierzy New Conglomerate. Pocisk z niej wystrzelony jest w stanie zadać bardzo duże obrażenia, a do tego gracze będą sterować pociskiem za pomocą kamery umieszczonej na nim.

Okazuje się, że w czasie sterowania pociskiem nie tylko możemy zostać zabici (np. przez Infiltratora VS), ale z racji tego, że pocisk ten jest sterowany kamerą przez to jest on wolniejszy, a co za tym idzie będzie można go zestrzelić!

Zgodnie ze słowami Higbiego: „jest to trudne, ale możliwe„.

2013_03_19_phoenixI kolejna ważna informacja – wszystkie te nowe wyrzutnie będzie można odpalić z siedzenia pasażera w pojeździe Flash.

No i oczywiście jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami, a macie konto na FB, to możecie polubić stronę bloga: http://www.facebook.com/Babagrapl

11 KOMENTARZE

 1. wrrrr nie lubię NC [tych z millera]. To co działo się dziś rano było nie do przyjęcia. 2 hakerów na koronie i zmasowany atak NC masakra. Do tego chcą im dać taką broń. Już widzę te haki. Do tego niby można zestrzelić pocisk, hoho już to widzę jak polowa pocisków mi się nie renderuje -_-

 2. Co ma wspólnego NC z hakerami akurat? Swoich nie widzisz, bo Cie nie zabijają 😉 Rada jedna: /report gnojków.

 3. pocisk powinien mozliwy do zestrzelenia, ale zginąć bo twój pocisk dostał to już przesada . I ciekawe czy rozwali prowlera/ lightinga na raz w tył

 4. nigdzie nie napisałam, ze zginiesz jak twój pocisk będzie zestrzelony 🙂
  Owszem osoba wystrzeliwująca pocisk może zginąc, bo na przykład ktoś podejdzie i go po prostu zastrzeli lub zasztyletuje.

 5. Ja mam nadzieję że jakoś ograniczą zasięg tej wyrzutni NC. Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić gracza odpalającego pocisk z warpagate i trafiającego gościa siedzącego gdzieś na Koronie albo jeszcze dalej. I co do tego co napisał Baron. Zgadam się z tym że wizja hakerów, (np. część klanu RUSL) używająca tych rakiet naprowadzanych przez aimbota, jest lekko przerażająca.

 6. Artur, przeczytaj swój komentarz i zobacz jak to śmiesznie brzmi.

  „DonMarani: Whats the maximum range of the phoenix?

  Higby: One of it’s biggest limitations is the range, it’s only going to go about 300 meters.”

  Pocisk Phoenixa wybucha samoistnie jak przeleci 300 metrów. To tyle jesli chodzi o strzelanie z Warpgate’a na Koronę. 😀

  A publiczne oskarżanie innych graczy o hakowanie bez twardych dowodów to coś co mi się bardzo nie podoba.

 7. No chyba że tak fafnir. Nie czytam tych anglojęzycznych stron o PS2. A do tego że RUSL cheatuje jestem pewny. Nie mówię że wszyscy ale jak wytłumaczysz to że kilka razy w jednej bazie zginąłem na spawnie zabity przez członków klanu RUSL i nie tylko ja.

 8. Tia… po zadaniu pytani zaczęłam przeglądać reddita, do którego od rana nie mialam jeszcze czasu zajrzec, więc za chwilkę bym na to trafiła. Dzieki serdeczne Fafnir za info i ze byłeś czujny. No nic, teraz muszę sobie zrobic przerwe, a później parę jeszcze innych rzeczy opiszę 🙂

Comments are closed.