…. o postaciach, przedmiotach i innych rzeczach związanych z Everquest 2 ruszyła parę dni temu: The Dragon’s Armory.

Dragons ArmoryNie przerażajcie się wyglądem, to dopiero początki i pewnie niedługo wygląd strony zostanie ulepszony.

W prawym górnym rogu macie narzędzia służące do wyszukania postaci i podejrzenia jej. Po zalogowaniu, zobaczycie dodatkowe narzędzia służące do porównywania postaci i przedmiotów. Wystarczy stworzyć grupę (lewy górny róg), wyszukać odpowiednie postacie, dodać je do odpowiednich grup i już można porównywać.  (Niestety, na obecną chwilę narzędzie do grup nie działa u mnie, zobaczymy za jakiś czas).

Informacje jakie uzyskacie dzięki temu narzędziu są podobne do tych uzyskanych za pomocą EQ2U, ale jest ich troszkę więcej.

Otóż możecie zobaczyć dokładny opis każdej statystyki (np. haste, dps), kiedy jest soft cap a kiedy hard cap na danej statystyce oraz na jakich konkretnie przedmiotach i adornmentach ta statystyka się znajduje.

Dragons Armory_toonPoza tym w zakładce Spells możecie zobaczyć wszystkie spelle, combat arty jak i zdolności z AA dla danej postaci wraz z informacja o minimalnym i maksymalnym uderzeniu. Prócz tego dodana jest informacja, w którym momencie jest cap na ability modifier, dzięki czemu możemy sobie ocenić ile mniej więcej powinniśmy mieć tej statystyki (UWAGA: zgodnie z informacja admina TGA – ability modifier cap nie jest jeszcze dobrze liczony dla wszystkich zdolności, więc nalezy to brać pod uwagę.)

Dragons Armory_spellsKolejna ciekawą rzeczą jest zakładka adornmenty, gdzie możecie zobaczyć jakie konkretnie adornmenty ma dana postać i ich poziom wraz z opisem.

Dragons Armory_adornsNo i zakładka Items, gdzie zobaczymy wykaz wszystkich naszych przedmiotów. Po kliknięciu na główną statystykę przedmiotu (WIS/ INT/ AGI/ STR) wyszukiwarka postara się znaleźć inne przedmioty dostępne na ten sam slot z lepszymi lub podobnymi statystykami (niestety, dla mnie obecnie to opcja nie działa.)

Dragons Armory_itemsPomimo paru niedociągnięć, które pewnie niedługo zostaną poprawione, wydaje mi się, że strona The Dragon’s Armory będzie cieszyć się z dość dużej popularności. Byle by tylko administratorzy tej strony zmienili wielkość liter oraz kolory…

Strona dodana przeze mnie do listy linków.

Poprzedni artykuł[PS2] Słabość Phoenixa…
Następny artykuł[D’sP] Dziś rusza Beta