Większość graczy jest z pewnością zadowolona z tego jak działa nowa wyrzutnia rakiet TR – TS2 Striker. Na forum można znaleźć same posty pochwalne, mało kto decyduje się na jakąkolwiek krytykę. Inaczej jest z dwoma pozostałymi wyrzutniami: Lancer i Phoenix.

Dlatego tez po kilku dniach funkcjonowania w grze, ekipa Planetside 2 planuje wprowadzić kilka zmian w tych dwóch wyrzutniach.

rocket launcher phoenixNajwiększym narzekaniem jeśli chodzi o NC15 Phoenix jest to, że głównie wykorzystywana jest obecnie przeciwko piechocie. W związku z tym M.Higby zapowiedział redukcję obrażeń zadawanych przez pociski tej wyrzutni względem piechoty. Jeśli chodzi o dystans kierowania pociskiem 300m, na obecna chwilę nie ma możliwości wydłużenia tego zasięgu, ale developerzy myślą o tym aby pozwolić pociskowi nadal lecieć po tych 300m nawet gdy gracz nie będzie mógł już nim sterować. Poza tym w planach jest podniesienie wartości zadawanych obrażeń przeciwko samolotom.

Jeśli chodzi o Lancer, to głównym zarzutem jest długi czas ładowania oraz problem z celowaniem. Problem z celownikiem będzie  rozwiązane w tym tygodniu. Jeśli chodzi o ładowanie pocisku, to czas ten zostanie zmniejszony.

Poprzedni artykuł[PS2] Refundacja Cert punktów
Następny artykuł[PS2] ESRL po raz kolejny
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czort

Mogliby poprawić trajektorie lotu pocisku tego naszego Strikera, to na chwilę obecna pomimo iż broń jest fajowa to lot pocisku jest tak kosmicznie z dupy, że aż żal….

Arturex

Trajektoria pocisku po namierzeniu samoloty jest wg mnie bardzo dobra. Pocisk sam leci przed samolotem tak żeby łatwiej go trafił. Za to przeciwko celom naziemny jest fatalna. Jeśli na drodze do np. czołgu stoi skała to pocisk trafi skałę zamiast ją wyminąć. Co nie zmienia faktu że i tak Striker jest bardzo udany.