GU05, które zawitało na serwery Planetside 2 parę dni temu, wprowadziło odblokowywanie przedmiotów zakupionych za SC na całe konto, o ile dane postacie mogą używać tego przedmiotu. Mimo tego, że gracze wielokrotnie dopytywali się co z osobami, które zakupiły takowe przedmioty za Cert punkty, developerzy wielokrotnie informowali, że zmiana dotyczy tylko rzeczy zakupionych za SC. Do teraz…

Parę godzin temu, Smedley ogłosił iż osoby, które zakupiły przedmioty za Cert punkty  i które przy odblokowaniu za SC byłyby dostępne na innych postaciach na koncie gracza, dostaną refundację w postaci punktów Cert.

Jak to ma dokładnie wyglądać jeszcze konkretnie nie wiadomo. Więcej informacji, prawdopodobnie po dopracowaniu szczegółów przez ekipę Planetside 2, usłyszymy w najbliższych dniach.

Ta zmiana to duży ukłon w stronę tych graczy, którzy nie chcą czy też nie mogą wydawać SC, ale za to zbierają punkty Cert na konkretne przedmioty i w ten sposób udoskonalają swoją postać.

Depot_sunderer

Poprzedni artykuł[EQN] Przeżyjemy to tylko raz?
Następny artykuł[PS2] Zmiany w wyrzutniach ESRL
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joszko999

Mam nadzieje ze bedzie to tez pierwszy krok do wprowadzenia resetu certow 🙂

b4rt297

Ja mógłbym żyć bez resetu certów, wkońcu każdy/każda z nas wydał niepotrzebnie certy na coś czego nie potrzebujemy…

Ravanson

Ja czekam z niecierpliwością na reset certów. Bardzo by to otworzyło mi drogę do rozwoju innych klas lub pojazdów niż infiltrator, w którego władowałem grubo ponad 2000Cert 🙂

BAronQ

Kurcze reset i Mi by pomógł zainwestowałem w nowy sprzęt na Sandersa no i nie działa 😀