W nocy z czwartku na piątek ekipa Everquest 2 zaprezentowała pokrótce nową zonę Advanced Solo i grupową Siren’s Grotto: Alluring Embrance.

siren's grotto wejscieJak sama nazwa tej nowej instancji wskazuje, zmierzymy się w niej z syrenami, które wpierw będą chciały nas uwieść, a gdy im się to nie uda, postanowią nas zniszczyć. Syreny zamieszkujące Siren’s Grotto różnią się całkowicie od tych, które znamy z naszych dotychczasowych przygód w Everquest 2.

syrenyMuszę szczerze powiedzieć, że walki z namedami nie są bardzo trudne, ale do łatwych tez nie należą. Każda walka ma swoją strategię, a nie jak dotychczas w większości było „tank and spank„. Do tego w całej instancji poukrywane są różnego rodzaju moby, które możemy niechcąco wciągnąć do swoich walk, więc należy być ostrożnym.

siren's grotto syrenaNasza pierwsza przygoda z tą nowa instancja, szczególnie dla osób, które nie brały udziału w Beta testach z pewnością będzie bardzo interesująca i mam nadzieję, że będziecie mieć wiele zabawy pokonując te nowe i wymagające instancje.

httpv://www.youtube.com/watch?v=GbpQmfy4aEY

Poprzedni artykuł[PS2] FNO, odc. 27
Następny artykuł[PS2] Buggy, pistolet oraz nowe okno ekwipunku