W dniu wczorajszym na serwery PlanetSide 2 trafiło „coś” czego, według czytelników tego bloga, nie można nawet nazwać aktualizacją.

Zmiany jakie to COŚ wprowadziło spowodowały olbrzymi wybuch nienawiści na subreddicie PlanetSide 2.

RadarX, Community Manager PlanetSide 2, postanowił wyjaśnić dlaczego, pomimo znacznych obiekcji graczy, którzy testowali te zmian na PTS, trafiły one jednak na serwery Live.

Doceniamy wszystkie opinie, które dotyczą wprowadzonych na serwery Live zmian w kontroli lotu. Po pierwsze chciałbym wyjaśnić, że nie jest to ostateczna wersja i ekipa PlanetSide 2 nada będzie pracować nad usprawnianiami w kontroli lotu. Chcemy aby kontrola lotu była tak zbliżona do tego jak była jak to tylko możliwe, ale raczej nie jest możliwe, że będzie identyczna.

Dlaczego wprowadziliśmy te zmiany na serwery Live? Dedykowani i wykwalifikowani piloci są rzadkością […]. Na szczęście wielu z Was uczestniczyło w testach na PTS, a do tego osoby, które miały wiele godzin latania dostali od nas na maila ankietę związaną z tym tematem.

Ostatecznie potrzebowaliśmy przedstawić te zmiany większej grupy osób i to co teraz od Was potrzebujemy to konstruktywne opinie.

Więc jeśli macie jakieś konstruktywne opinie, to możecie przekazać je ekipie PlanetSide 2 za pośrednictwem Reddit.

Poprzedni artykułNadchodzą spore zmiany do The Repopulation
Następny artykułZombie, zwierzyna i jakie są plany ekipy H1Z1
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A opinia typu „Walcie się na pysk” jest konstruktywna? Jeśli tak to im ją przekażę-.-

RachitynowyJoe

*Serwery Live portu gry konsolowej na PC

Poprawiam błąd w tekście 😀

Nie ale szczerze? Dziele aktualizacje na te po których kupię SCki oraz na takie po których ich nie kupię. Kwestia wyrażenia aprobaty co mi się podoba, a co nie. Nie kupiłem SC od czasów wprowadzenia polskiej flagi… I gdyby nie ten jeden decalik to bym ich nie kupił wcale i byłby to okres od wprowadzenia zmian dla outfitów. Nawet nie wydaje tych SC bo nie ma na co.

menaximus

szczerze, nie zauważyłem żadnych zmian BYŁEM NA TESTOWYM I WIEM O CO CHODZI ale to jakieś nieporozumienie, bo lata się tak samo jak wcześniej (jeśli o to jest hejt)

giselberacht

jak dla mnie strzal w kolano, w stope i rykoszetem w glowe, wiec po co byly te serwery testowe? Chyba ze chca zobaczyc jak ludzie beda zadowoleni, tak jak u nas z podwyzka vat i emerytura… (nie gram od jakiegos czasu bo mi sie ekipa wykruszyla, jedyne czym latalem to libek jakby ktos pytal)

Pizza

Gunnowanie na prowlerze z jakiejkolwiek broni utrudnione jest przez dziwnego rodzaju wstrząsy. Bardzo dziękuję.

Simion

Moskit to praktycznie jedyny pojazd jakiego używam – maila z ankietą brak.

A co aktualizacji, to animacje przeładowania nowych modeli broni MAX-ów nie działają poprawnie. Dźwięki też są rozjechane.

Wabciu

Mi nawet gra nie chce odpalić. Pisze, że nie spełniam minimalnych wymagać (mimo, że przed patchem wszystko chodziło)

Bartłomiej Piwowarski

Zresetuj ustawienia sterowników graficznych.

Zresetuj*

Rulas

Game Over

Simion

Niech napiszą dlaczego zmienili kod sterowania, a nie owijają w bawełnę. Obstawiam że stary kod był niekompatybilny z PS4, lub był zasobożerny, lub był nieczytelny. Łatwiej było go napisać od nowa niż go poprawiać.