Na serwerze testowym pojawiły się miotacze ognia Nanite Systems, czyli bronie dostępne dla wszystkich jednostek MAX z różnych frakcji.

2013_04_11_VS MAX FlamethrowerNie maja jeszcze dokładnego opisu, nie wyświetla się ich ikona, zawiesza się efekt dźwiękowy, ale i tak popróbowałam jak to wygląda na obecną chwilę.

 

Powiem szczerze, że nagrywałam ten film 6 razy i sporo się nagadałam, ale nie wiem czemu mój głos się nie nagrywa. Poddałam się i publikuję go na razie bez moich barwnych opowieści…
Są to bronie bardzo krótkiego zasięgu (do 10m) przeciwko piechocie. Jak widać na filmie można nimi zniszczyć Flash, ale nie zadają żadnych uszkodzeń innym pojazdom. Mają 150 „naboi” w magazynku i wystrzeliwują je z prędkością 5 na sekundę (z jednego miotacza). 7 strzałów zabija piechotę.

A oto jakie specjalne zdolności będą mieć jednostki MAX:

  • Terran Republic

TR_MAX_ability

  • Venu Sovereignty

VS_Max_ability

  • New Conglomerate

NC_MAX_abilityNiestety nie wiem na obecna chwilę jak je uruchomić 🙁

Oczywiście jest to serwer testowy, a więc wszystko może się zmienić.

7 KOMENTARZE

  1. Wszyscy marudzili na Scattermaxy NC, ale widzę że powstaje nowy pretendent do narzekań bo ta broń wydaje mi się OP, przynajmniej z tego co widzę na tą chwilę,chyba że się mylę Kinyu?

    • Nie odczułam, że miotacze sa OP. Ale powiem szczerze, że musiałabymm wypróbowac je w walce, a to niemozlie bo ja po prostu nie mam pojecia jak grac MAX’em. Nawet nie wiem jak odpalic ta zdolność „charge” co teraz mają Maxy, ale nie mówcie o tym nikomu 😛 Broń ma 10 m zasięgu, więc musisz być naprawdę blisko by od niej oberwać. Poza tym, nie wiem czy zauważyliście, ale ona nie jest tak dokładnie AOE. NC Max stał blisko innej kukły i tamta nawet nie drasnełam… Może gdyby to była broń AOE to byłaby OP. Zobaczymy co w niej zmienia zanim trafi na Live.

  2. ją tylko widzę to co Ty robiłaś na manekinach, dlatego się dopytuję. Teraz maxy vs i te mają opcję wyboru bliski lub daleki zasięg, a nc zostaje tylko bliski…cóż NC i tak zwycięży 🙂

  3. cieakwe ile ta tarcza dla NC będzie mogła zaabsorbować pkt. HP, bo coś mi się wydaje że trzeba będzie dalej zostać przy dodatkowych magazynkach

Comments are closed.