Purpura oraz seledyn to główne kolory żołnierzy frakcji Vanu Sovereignty, ale na jak długo?

VanuOkazuje się, że krócej niż myślicie, oto bowiem słynny kreator mody T.R.Isaac postanowił dostarczyć żołnierzom VS zupełnie nowe zbroje. Tym razem wykonane z materiału w kolorze grafitowym… Mam nadzieję, że nowy wygląd spowoduje znaczny wzrost zainteresowania tą frakcją i napływ nowego mięsa armatniego… to jest rekrutów chciałam powiedzieć… Przedstawiam Wam nowe wcielenie żołnierzy Vanu:

2013_04_18_infiltrator 2013_04_18_HAJeśli chcecie zobaczyć jak wyglądać będą wszystkie klasy w podstawowym armorze, to zapraszam do obejrzenia albumu stworzonego przez jednego z graczy.

Te zmiany kolorystyczne w zbroi VS, odbiją się także na to w jaki sposób będą wyglądać nasze postacie, gdy na zbroję założymy kamuflaż. Oto kilka przykładów:

2013_04_18_infiltrator sandy scrub 2013_04_18_infiltrator woodland 2013_04_18_MAX woodland 2013_04_18_HA woodlandNo i co sądzicie o nowym wyglądzie żołnierzy VS?

Przejdźmy do kolejnego tematu.

W związku z tym, że w Planetside 2 mamy dostęp do coraz większej ilości broni tworzonej przez firmę Nanite Systems, a przez to dostępnej dla żołnierzy wszystkich frakcji, postanowiłam przyjrzeć się tej podejrzanej firmie troszkę bliżej… I co znalazłam?

Okazuje się, że inżynierowie Nanite Systems pracują teraz ciężko nad nowymi broniami typu SMG, które z pewnością w niedługim czasie pojawią się na Auraxis. Oto jeden ze szkiców, które udało się mi podejrzeć:

NS SMG szkic

A jeśli dziwicie się dlaczego Nanite Systems jest ostatnio aż tak bardzo promowaną firmą tworzącą bronie dla żołnierzy walczących na Auraxis, to okazuje się że firma ta ma bezpośrednie powiązania z ekipą Planetside 2! I nie jest to nowa wiadomość, lecz sprzed kilku miesięcy, ale teraz już przynajmniej będziecie wiedzieć dlaczego bardziej opłaca się mieć broń NS niż typowo frakcyjną i kto za tym stoi…

httpv://www.youtube.com/watch?v=Tv3jVnaz3iE

Coś czuję, że szykuje nam się kolejna komisja sejmowa wyjaśniająca powiązania pomiędzy ekipą Planetside 2, a zarządem Nanaite Systems… Afera za aferą…

Pamiętajcie, że jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się dzieje w grach SOE w które gram, wystarczy zaglądać tutaj regularnie lub polubić stronę bloga na Facebook.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.