Wraz z wczorajszym Hotfixem nie tylko zmniejszono koszt zakupu rzeczy od merchanta Drinal’s Steward w Cardin Ward, ale dodano także Tier 2 armora oraz broni.

T2 DrinalAby móc zakupić sprzęt T2 potrzebujemy sprzęt T1 oraz 2 Greater Spirity.

T2 drinal armorNo i właśnie tutaj zaczyna się problem, który będą musieli rozwikłać developerzy.

Wszystkim wiadomo, że aby nasze alty mogły zbierać Obole i Greater Spirity, a nie ukończyły sygnatury z Chains of Eternity, należy zakupić specjalny klucz i im przekazać. Niestety, klucz ten nie pozwala na zakupy u Drinala.

Do tej pory nie był to taki duży problem, ponieważ sprzęt jest Heirloom więc spokojnie można było zakupić go na postaci, która ukończyła sygnaturę i przekazać naszym altom. Jednak teraz jest małe „ale„…

Jak zakupić sprzęt T2 jeśli nasze alty noszą rzeczy T1, a więc są one z’atunnowane i nie możemy ich przekazać przez shared bank? Owszem SOE wprowadziło niedawno do sklepu unattuanery za SC, które mogą rozwikłać ten problem, ale wiele osób nie ma zamiaru z nich korzystać. Gracze na forum EQ2 domagają się aby klucz od Drinala zezwalał także na zakupy u tegoż merchanta, lub aby rzeczy T2 umieścić u zupełnie nowego merchanta do którego miałyby dostęp wszystkie postacie.

To nie jedyny problem jaki mogą napotkać gracze kupując sprzęt do Drinala. Część rzeczy jest bowiem Lore, a to oznacza, że jeśli nasza postać ma taki przedmiot to nie będzie go mogła zakupić dla altów… Zgodnie z informacją Gninjy, ma to być zmienione.

Poczekamy i zobaczymy co z tego wyniknie.

 

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Ja widzę inny problem brak czerwonego slota ..znowu…ergo raczej nie skorzystam 😉

Selsi

Ffs tylko dlaczego zrobili to dzien po tym jak kupilem set dla dirga??? Soe mnie chyba nie lubi buu

Selsi

Czego nie moge jeszcze zrobic gdyz nie mam zrobionej sygnaturki