Na serwer testowy pójdą kolejne zmiany. Tym razem ekipa Planetside 2 ma zamiar poeksperymentować z czasami przechywtywania baz oraz z nową mechaniką związaną z działaniem SCU. Podkreślam słowo „poeksperymentować’ gdyż nie znaczy to, że zmiany te trafia na serwery Live.

scuPrzede wszystkim generatory osłon do urządzenia SCU, które pozwala na odradzanie się w danej bazie, zostaną zlikwidowane i osłony do pomieszczenia z SCU zostaną powiązane z paskiem obrazującym progres przechwytywania. Developerzy chcieliby aby zniszczenie SCU oznaczało równocześnie zniesienie pola bólu oraz osłon w budynku odrodzenia (spawn room). Oprócz tego urządzenia SCU mogą pojawić się także w dużych posterunkach, a nie jak to obecnie jest na serwerach Live, tylko w głównych bazach jak Bio Lab, Amp Station czy Tech Plant.

Wpierw jednakże zmiany te należy przetestować i dopiero wtedy developerzy podejma decyzję, czy trafia one na serwery Live.

Poza tym, zgodnie z informacją podaną przez Higbiego, za klika tygodni możemy spodziewać się dużych zmian w ESF (myśliwcach). Zanim zaczniecie się martwic tym, że samoloty będą mieć jeszcze większe możliwości do „farmienia” biednej piechoty, to w zamyśle developerów jest zmienić ESF w taki sposób, aby piloci mieli zajęcie w powietrzu i nie mieli czasu na polowanie na jednostki piechoty. Głównie chodzi o to, że myśliwce ESF dostaną więcej „zabawek” pozwalających ich na polowanie na inne samoloty.

Poprzedni artykuł[PS2] Dziś TR świętuje!
Następny artykuł[PS2] Hotfix (09.05)
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

z reavera będzie można bić z młotka do awaryjnego zbijania szyb, tak aby nasza frakcja nie była OP. Reszta dostanie fajne szybkostrzelne karabinki z normalną ilością pocisków