Niewiele osób pewnie wie, chociaż powtarzałam to wiele razy, że jestem wielkim fanem serii Star Trek i właśnie dlatego gram w Star Trek Online. Jako, że w dniu wczorajszym STO doczekało się swojego pierwszego dodatku, po prostu nie mogę o tym nie wspomnieć…

Nowy dodatek, który jest dostępny dla wszystkich graczy, zarówno tych opłacających subskrypcję jak i F2P przyniósł wiele zmian. Przede wszystkim to każdy może grać rasą Romulan, a do tego stworzono zupełnie nowy tutorial i zonę początkową.

kolonia RomulanOprócz tego dodano nowy system reputacji – Nukara, nowe statki i ulepszenia dla Klingonów, kolejny slot dla statków – rdzeń (warp core) oraz zmieniono i ulepszono bonusy rasowe (trait).

Niestety, ale nie podoba mi się zmiana UI, jak dla mnie za kolorowo i wkurzająco, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia.

Do tej pory miałam tylko jedną postać, taktyka – Vice Admiral Aurin De’Kin, bo jakos nigdy nie ciągnęło mnie do tworzenia altów w STO.

zaloga AurinNiestety nie mogłam się oprzeć i założyłam sobie teraz nową postać – rumulańskiego oficera naukowego – Kin’Ya Turbogroszka. Pytanie tylko takie, czy ja będę mieć czas aby na niej grać… 🙂

romulan 2

Poprzedni artykuł[D’sP] Można już swobodnie…
Następny artykuł[PS2] Aktualizacja gry, czyli GU09