Premiera Star Trek Discovery i 30-lecie Star Trek: The Next Generation – nie ma co się dziwić, że aby uczcić oba te wydarzenia, twórcy Star Trek Online [strona oficjalna] rozdają darmowe prezenty.

A przecież wiadomo, że my gracze uwielbiamy wszystko co darmowe…

Wiem, że nieco stara informacja, ale podaje ją tak na wszelki wypadek, jeśli jeszcze o tym nie wiecie.

Mieliście okazję obejrzeć już Star Trek: Dicovery? Jeśli o mnie chodzi, to wyczekiwałam jej z wielką niecierpliwością i obejrzałam w poniedziałkowy poranek. Dla mnie, prawdziwej trek-kinki, było to super ekscytujące wydarzenie móc obejrzeć początek kolejnego serialu telewizyjnego związanego z uniwersum Star Treka. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób nie jest to do końca zrozumiałe, bo przecież Star Warsy sprzedają się lepiej, a Marvele oferują o niebo lepsze efekty. Star Trek ma jednak coś czego nie ma żaden z powyższych – już w latach 60-tych łamał konwenanse, a do tego to właśnie twórcom rekwizytów do tych filmów możecie w pewnym sensie podziękować za płaskie monitory i Padd’y… przepraszam – iPady.

No dobrze, ale skupmy naszą uwagę na darmowych prezentach, jakie rozdaje Cryptic.

Do 5 października możecie odebrać w C-store, w zakładce „Promotions” szkockie kilty dla Federacji, Klingonów oraz Romulanów, uniform Skant oraz prom typu 7, zaprojektowany specjalnie dla U.S.S. Enterprise (NCC-1701-D).

To nie koniec prezentów, bo do 6 października odebrać można także kolejny uniform, tym razem jednak związany ze Star Trek Discovery.

Nie ma więc co zwlekać, tylko czas zalogować się do STO i zgarnąć darmochę. A jeśli już się zalogujecie, to może zostaniecie na troszkę dłużej? Możecie na przykład wziąć udział w specjalnym weekendowym evencie Kobayashi Maru – nie żebyście mieli szansę to przeżyć, ale zawsze można spróbować 🙂

Poprzedni artykułBioWare potwierdza beta testy Anthem, ale jeszcze nie teraz
Następny artykułO miłości i nienawiści do Absolvera
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Belgron

Warto odwiedzić Akademię i pogadać z hologramem 'Worf-a’. Dostaniemy wtedy itemy z poprzednich rocznic szarfę, fryzurę, mundur i tytuł.