… tym razem przyznany przez portal The Ten Ton Hammer za pokaz gry na E3.

2013_E3_ten tonhammer best in showI bardzo podobne wyjaśnienie do MMORPG, dlaczego właśnie ten tytuł otrzymał nagrodę za najlepszy pokaz na E3:

„Oczekujemy na Everquest Next przez jakiś już czas. Mimo, ze nasze oczekiwania w czasie prywatnego pokazu tej gry na E3 były wysoki, to i tak przekroczyły nasze oczekiwania na wszystkich frontach.

Chociaż jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy na to co nam pokazano, to możemy powiedzieć, że EverQuest Next był najlepszą grą jaką mieliśmy przyjemność zobaczyć podczas targów E3 2013. Fani i gracze MMO na całym świecie będą mogli dowiedzieć się dokładnie dlaczego tak jest już 2-go sierpnia podczas SOE Live gdy nastąpi wielkie odsłonięcie EQNext.

Zaufajcie nam, kiedy mówimy, że powinniście zaznaczyć tę datę w kalendarzu, a także przygotować się do ujrzenia Everquest Next w całej swojej okazałości. Tymczasem dajemy nasze pochwały dla pracowników SOE za wygranie tytułu „Best in Show” – jesteśmy tak samo podekscytowania jak i wy, aby zobaczyć jaki wpływ na graczy będzie mieć EverQuest Next w sierpniu!”

 

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Throin

No ciekawe jak to będzie wyglądało, pograłbym w coś Everquestowego co ładnie wygląda. Rewolucji żadnej nie będzie, raczej solidne MMORPG na poziomie.

Throin

Nie chce zburzyć mojego wyobrażenia o EQ2 jakbym się teraz zalogował 🙂 No i wiesz Kinya ja gardzę guardianami, przecież berserkerem grałem.

Corvus

Kinya wiesz może coś na temat nowych europejskich serweròw otwieranych przez ProSieben?