W czasie tego weekendu ekipa Planetside 2 wraz reprezentantami outfitów zainteresowanych w e-sporcie (NC – Iron Wolves, TR – NUC, VS – Future Crew) będzie obecna na finałach MLG w Anaheim.

MLG wants you higbyPrzez cały weekend planowane są różnego rodzaju prezentacje oraz streaming walk z gry, poza tym po raz pierwszy zostaną zaprezentowane Battle Islands, czyli mini mapy do walk pomiędzy outfitami. Niestety, ale na obecną chwilę nie wiadomo konkretnie kiedy nastąpi ta prezentacja… Oto harmonogram pokazów, które będziecie mogli obejrzeć na twitch.tv/planetside2

2013_06_28 MLG anaheimNo dobra, ale co dla nas, graczy zostających w domach na weekend?

Już w ten weekend będziecie mogli zakupić Heroic Boosty zwiększające zarabianie XP (tylko XP) o 50% na 3 oraz 6 miesięcy. Natomiast, w przyszłym tygodniu jest 4 lipiec (czwartek), czyli święto narodowe w USA i z małej podpowiedzi Luperzy wynika, że w następny weekend będziemy mieć Double XP w Planetside 2. (W poprzednich latach mieliśmy także Double SC 4-go lipca oraz rabaty w sklepach SOE)

XP Boost

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czort

ja chce 3xSC wtedy kupie 😉

(3PL3)RinzlerPL3

Kinya wiadomo może coś na temat jakiś urozmaiceń outfitów jakieś konkretne plany albo coś o hosinie lub jakieś większe zmiany w grze ?

Skaramanga

za ile były ostatnio boosty xp 3-mc i 6-mc ?

ali3500

3mc 3000sc – 6mc 5000sc

Viruz

Ciekawe jak to będzie z Pro7 …