Wraz z GU67 gracze dostaną możliwość tworzenia różnego rodzaju Depotów do domu, czyli skrzynej w których będą mogli zbierać różnego rodzaju rzeczy.

GU67 DepotyObecnie w grze mamy dostępny jeden depot, który możemy ustawić w domu – Personal Harvest Depot, w którym możemy składować 100 unikalnych surowców. Po GU67 depot ten stanie się NO-Trade i zmieni nazwę na mały (Small).

Oprócz tego jednego istniejącego do Blueprintu dla tinkererów na Personal Depot dodanych zostanie kilka innych przepisów:

  • Personal Harvest Depot (Large) tworzony będzie z tego samego przepisu jak jego mniejsza wersja, z tym że ukończone pierwsze trzy linie w czasie craftu dadzą mały Depot, a dopiero ukończenie linii czwartej nagrodzi craftera wersja dużą na 1000 różnych surowców;
  • Personal Ammo Depot – będzie mieścić 20 unikalnych rodzajów amunicji;
  • Personal Collectible Depot – na 1000 unikalnych kolekcji;
  • Personal Food&Drink Depot – na 40 unikalnych produktów;
  • Personal Fuel Depot – na 50 unikalnych rodzajów paliw;
  • Personal Lore and Legend Depot – na 100 unikalnych części do L&L;
  • Personal Poison, Potion & Totem Depot – na 40 unikalnych produktów;
  • Personal White Adornment Depot – na 100 unikalnych adornmentów.

Wszystkie te Depoty będą mieć tag House-Lore, ale będą mogły być sprzedawane poprzez Brokera.

Poza tym wraz z Gu67 zobaczymy jedną małą zmianę, która z pewnością umili nam życie po tylu latach. otóż od tej pory będziemy w stanie bez egzaminowania kolekcji stwierdzić czy potrzebujemy ją (białe literki w nazwie), czy tez już taką mamy (szara nazwa). Depoty na kolekcje dostaną oprócz tego opcję „Hide Unusable”, dzięki której będziemy mogli zobaczyć tylko te kolekcje, które potrzebujemy.

kolekcje depotOprócz tych nowych rzeczy, wraz z GU67 crafterzy będą mogli też wyszukać zupełnie nowe przepisy u swoich Tradeskill Apprentice.

P.S. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie konto na Facebook, to możecie być na bieżąco z wiadomościami z bloga. Wystarczy polubić stronę Babagra.pl na Facebook.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kulavvy (Nagafen)

Bardzo fajne zmiany.
A najfajniejsza by byla, gdyby Hide Unusable dzialal na kolekcje u brokera.

Caminno

to w końcu mnie zmobilizuje zeby przeszperac gildiowa skrzynke z kolekcjami i ja spladrowac, bo teraz jak pomysle, ze trzeba kazdy przedmiot przeklikac i posprawdzac, to mi sie odechciewa 😀