W dniu dzisiejszym serwery amerykańskie zostaną wyłączone o godzinie 16-tej czasu polskiego na godzinny Hotfix. Serwery europejskie zostaną wyłączone jutro o 6-tej rano (12.07) na dwie godziny.

pvp banerDzisiejszy Hotfix wprowadza tylko jedną, ale jakże zasadnicza zmianę w PvP:

  • zaatakowanie gracza spowoduje, że zostanie on automatycznie wprowadzony w stan walki.

Chyba chodzi o to, że obecnie nawet jeśli zaatakuje się gracza i atakujący jest w stanie walki, a więc biega wolniej, to atakowany może uciec dzięki temu, że nie jest wprowadzony w stan walki.

Oprócz tego, zgodnie z informacją Windstalker gracze z serwera PvP Nagafen otrzymają ankietę, gdzie będą mogli się wypowiedzieć, czy zmiana ma ta wejść na stałe, czy też powinna być opcjonalna.

Jeśli chcielibyście poczytać więcej na temat PvP to zapraszam na forum, gdzie Vercy z gildii Rivia objaśnia nam jakie zasady, a raczej ich brak, panuje w czasie walki z contestadami w zonach otwartych.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Raczej chodzi o to że w wiekszości sytuacji gracze używają mountów latających z nimi to rosyjska ruletka jest.Za każdym razem jak ktoś ci zada damagu jest szansa ze mount przestanie działać co czasami oznacza wyladowanie na 4 literach.W praktyce jak widzisz przeciwnika na mouncie latającycm i jest w zasiegu masz mała szanse na one shoot kill co jest bez sensu.Kiedyś na forum czytałem że sony pracuje żeby to zmienic..więc to pewnie te jak zwykle błyskawiczne zmiany ;).Ruch w dobrym kierunku na pewno ale jak zwykle o wiele za mało.