W dniu wczorajszym na serwer Beta trafiła aktualizacja GU67, którą to zobaczymy na serwerach Live za dwa tygodnie.

fabled Clefts gu67Dodano nową sygnaturę w Cobalt Scar – Tear in the Drakelands oraz quest Heritage w Siren’s Grotto.

signature GU67 tear in the drakelands

signature GU67 tear in the drakelands 2

Odwiedziłam poza tym nowe instancje „Fabled” – The Clefts of Rujark oraz Scornfeather Roost

Pierwsze piętro Crefts jest typowo Solo, na drugim piętrze mamy już heroiki, ale dałam rade wczoraj robić ta zonę w dwie osoby więc nie są za mocne. Trzecie piętro to heroiki i namedy epiki.

Jeśli chodzi o Roost to raczej tez łatwa zona, bo we dwójkę zabiliśmy trashe i pierwszego nameda, chociaż zabrało to wieki.

Oto jakie rzeczy wypadły nam z Clefts oraz Roost:

loot gu67Poza tym dodano nowe przepisy dla Tradeskill Apprentice oraz niektóre przedmioty domowe dostały tag „House-Lore” (lustro AA jak na razie nie ma takiego taga).

Oprócz tego możemy testować także Character Advancement Templates w skrócie CAT, które to mają z góry zaplanowane trzy ustawienia: Solo, Grupa oraz PvP. Oprócz tych gotowych ustawień możemy mieć zapamiętane trzy własne. Niestety, ale na obecną chwilę jest to potwornie zbugowane i nawet moje skopiowane postacie maja dziwnym trafem inne ustawienia AA niż na Live.

CAT GU67Nie wiem czy zwróciliście uwagę na oficjalne notki, ale jest tam jedna dość ważna zmiana dotycząca AA. Otóż od GU67 nie ma ograniczeń związanych z levelem i wydawaniem punktów AA. Oznacza to, że postać na lvl 10 może wydać 320 AA o ile tyle posiada… Osobiście mi ta zmiana się nie podoba i to bardzo.

Jeśli chodzi o PvP to obniżono cenę niebieskich adornmentów oraz dodano nowy sprzęt „Chaos”…

PvP Chaos PvP Chaos 2 PvP Chaos 1

Czego jeszcze nie ma na serwerze Beta, a było zapowiadane jako część GU67:

  • Instancji Fabled The Djinn Master Prism oraz Pedestal of Sky;
  • Arena of the Gods;
  • program lojalnościowy w postaci dziennych questów – zgodnie z informacją Kaitheela questy te będą pojawiać się automatycznie w naszym Journal.
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Ufff mase lethality i Toughness…i znowu dziesiątki tysięcy tokenów do farmowania..super będzie więcej ofiar..tzn przeciwników na BG ;P.

Homer

PvP ITEMS

New Chaos Bringer PVP gear is now available for purchase in Champion’s Respite!
Gleaming Chaos Gems can now be purchased from the Chaos Bringer for 2500 Havoc Marks.
Blue Adornment prices have been reduced. Adornments that used to cost 3500 Havoc Marks now cost 1000, and adornments that used to cost 500 now cost 250.

Wyglada na to ze Verc w koncu kupi upragniony sprzet za gleaming tokens 😀 Oczywiscie kupowanie czegokolwiek teraz mija sie z celem 😛