Zgaduję, że pomimo iż nie ma oficjalnych zapowiedzi na forum PlanetSide 2 to jednak dzisiaj możemy spodziewać się wyłączonych serwerów, na które trafi GU12.

Planetside 2 logo_size mattersDlaczego napisałam iż będzie to Mini-GU? Bo niestety ale tak właśnie się zapowiada…

Zgodnie z najnowszą informacja Higbiego nie zobaczymy nowego przepływu walk na Amerish bowiem developerzy muszą nad nim jeszcze popracować, a właśnie to miała być największa zmiana wprowadzona w GU12.

Nie zobaczymy również zmian w ESF, ponieważ developerzy muszą dopracować sposób w jaki działają bronie lock-on.

To co takiego możemy zobaczyć w GU12? Ano niewiele:

  • naprawa wielu błędów;
  • ulepszenia w zarządzaniu plutonem;
  • więcej loadoutów;
  • wprowadzenie stref bez AMS dla Sundererów.

Zdaję sobie sprawę, że większość z Was nie ma długiego doświadczenia z SOE, ale niestety musicie się przygotować na to iż w okresie lipiec – sierpień naprawdę niewiele się dzieje w grach SOE… Wpierw są przygotowania do SOE Live więc wszyscy sa zabiegani, potem kilka dni pełnych wiadomości, po czym sierpień jest miesiącem urlopowym… Byle do września….

Poprzedni artykuł[EQN] Prawdopodobne rasy startowe
Następny artykuł[PS2] Game Update 12
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

szkoda gadać …

Teheiron

No nie wiem, dla mnie kilka ostatnich miesięcy wygląda właściwie dokładnie tak samo. W końcu ileż nowości przyniósł ostatni GU? Przyznam, że nie pamiętam ani jednej rzeczy co – poza tym, że mam słabą pamięć – świadczy chyba również o tym, że nie był spektakularny.

Zastanawiam się tylko po co gadka Higby’ego, że wprowadzą battle flow na Amerish w tym GU, nie uwierzę że już wtedy nie wiedział że go tym, że jednak go nie wprowadzą.

Teheiron

Nie żeby mi się spieszyło do Battle flow na amerish, nie przepadam za tym kontynentem, ale jednak mocno ogranicza to możliwości i już tylko na Esamirze (moim ulubionym obecnie) będzie w ogóle jakkolwiek przyjemnie dało się jeszcze grać.

Teheiron

No dobra, więc na Esamirze tez niedługo, na szczęście jednak, wciąż jest jeszcze lato 😀