„DO ŻOŁNIERZY NOWYCH KONGLOMERATÓW I VANIJCZYKÓW
Żołnierze!

Znowu, jak i w poprzednich latach wasi krwiożercy obszarnicy i kapitaliści rzucili was do otworu ogniowego wojny imperialistycznej. Jak i wtedy, rzeką leje się krew robotników i włościan. Tysiące ludzi tracą swe życia na łanach rzezi krwawej, pozostawiając unieszczęśliwionych żon, dzieci i matek, które utraciły swych chlebodawców. CO ICH CZEKA? Głód, nędza, spustoszenie. Śmierć podniosła już na nimi swą łapę kościstą.

Terran logoWinowajcy tej rzezi krwawej są to obszarnicy kapitaliści: mościckie, higbiowie, trayowie, sapiedzy, sławoj i vanowskie psy brutalne, które rzuciły narody wasze do rzezi krwawej. To oni przez eksploatację niepowstrzymaną, ujarzmienie narodowościowe, wrogość narodowościową doprowadzili nowe konglomeraty i vanijczyków do całkowitego wycieńczenia ekonomicznego i rozgromienia wojskowego.

W jarzmie obszarnika i kapitalistów jęczą robotnicy i włościanie vanijscy i nowo konglomeraccy. Oni są pozbawieni swych szkół, literatury, sztuki, prasy.

ŻOŁNIERZE! Niezgoda frakcyjna, wrogość między narodami jest korzystną tylko dla oligarchicznych obszarników i burżuazji religijnej. Ona dla nich jest niezbędną, żeby ukryć eksploatację robotników i włościan, dla tego, żeby robotnik i włościanin nie widzieli łez gorzkich, bezprawnego, nieludzkiego życia nowo konglomerackiego faszysty i szaleństwa vanijczyckich teologów.

ŻOŁNIERZE! Czy można więcej jeszcze cierpieć okropność obszarniczo-kapitalistycznego jarzma? Czy może spokojnie patrzeć naród wyzwolony na bezprawne, ponure życie robotników i włościan Auraxis?

Wielka Armia Chwalebnej Republiki Terrańskiej przy pomocy Wspaniałej Terrańskiej Technologii I Chwalebnej Domeny Pokoju zbudowała radosne, bogate i szczęśliwe życie. Przykład jego jako sztandar rewolucyjny pochodnią nieugaszoną oświeca drogę do wyzwolenia ujarzmionego człowieczeństwa od jarzma kapitalistycznego i religijnego.

Robotnicy i włościanie vanijscy i konglomeradzcy, wznosząc ten wielki sztandar walki wyzwoleńczej, z radością i nadzieją zwracają swe wzroki do Wielkiej Republiki Terrańskiej.

Wielka Armia Terrańska przeciąga swą rękę braterską do robotnika i włościanina vanijskiego oraz nowo konglomerackiego, i na pomóc im posyła swą Wielką Armię Wyzwolenia.

ŻOŁNIERZE! Wielka Armia Terrańska nie chce ani przywłaszczenia cudzych terytorium, ani cudzego dobra. Wielka Armia Terrańska to armia wyzwolenia przygnębionych od jarzma kapitalistycznego. Ona niesie szczęście, spokój, wolność ujarzmionemu człowieczeństwu z prędkością osiemset patronów na minutę.

ŻOŁNIERZE!

Obracajcie swą broń przeciwko oligarchicznych kapitałom i religijnistycznym vanijczykom. Nie strzelajcie do swych braci po klasie. Niech z was każdy dopomaga przesunięciu naprzód oddziałów Wielkiej Armii Terrańskiej. Walczcie o wyzwolenie od jarzma obszarniczo kapitalistycznego!

Njech żyje przyjaźń i pokój za cenę wszelką!
Niech żyje Wielka Armia Terrańska – armia wyzwolenia ujarzmionych!
Dowódca Frontu Terrańskiego
Prezydent Wielkiej Republiki Terrańskiej

T. CONNERY”

TR propaganda 400

P.S. Prezentuje w całości komentarz zamieszczony przez Kociamafia. A co wy o tym sądzicie? Macie odezwy Waszych dowódców? Chętnie je zamieszczę 🙂

Poprzedni artykuł[PS2] Command Center, odc.15
Następny artykuł[PS2] GU13 na serwerze testowym
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
TenzNowegoKonglomeratu

Jakbym słyszał Lenina…

hulej95

Nie mam pytań ta frakcja aż tak ryje banie LOL

http://i34.tinypic.com/2wn7ark.jpg

Kociamafia

Hahaha, no prosze tego się nie spodziewałem 😀 Strona główna?

Dla tych co interesują się historią: ten komentarz to oczywiście lekko przerobiona wersja odezwy dowódcy 2 Frontu Białoruskiego Michaiła Kowalowa do polskich żołnierzy 🙂

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/96/Odezwa_sowiecka_1939_3.JPG

KARTON666

wzruszyłem się jak to czytałem ;_;

Kociamafia

Towarzyszu Karton, jestem z Was dumny!

hulej95

Nie to są przeszczepy z 3PL3

Skaramanga

tyle po nich zostaje jak z nami mają widzenie ;]