Powiem szczerze, że praktycznie zapomniałam o tym programie, ale co się dziwić, skoro pojawia się on tylko raz na miesiąc…

command center logo

Oto w skrócie najważniejsze wiadomości z tego odcinka.

GU12 był małą aktualizacją ponieważ działo się dużo rzeczy wokół gier, w których musiała uczestniczyć ekipa Planetside 2 jak na przykład E3 czy tez MLG.

Na obecną chwilę zapowiada się, że GU13 będzie bardzo dużą aktualizacją:

Poza tym pokazano prace koncepcyjne dotyczące nowej broni Vanu:

2013_07_11 VS weapon 2013_07_11 VS weapon 2

W GU14 najprawdopodobniej zobaczymy:

Jeśli chcielibyście podyskutować na tematy związane z grą to w programie podano telefon do Tramella R. Isaaca (+4252417092), więc możecie do niego zadzwonić 🙂

21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

dlaczego ten roaming taki drogi ;D

Talisha

W sumie z pracy mogę zadzwonić za free. O co zapytać? Jakieś pomysły?

Talisha

A… no fakt… Ci amerykanie przesypiają całe dnie… Ech… ;p lol Spoko koło 16 bym mogła w poniedziałek. Może go obudzę akurat.

PLH

Spytaj go, dlaczego musi grać tymi vAnusami i nie wie kompletnie jak OP są oni w stosunku do innych frakcji.

Talisha

A chętnie… Widzę że problem nadal ten sam… Ale ja wiem o co chodzi. Gracze, którzy biorą Vanu.. Po prostu muszą mieć jakieś bonusy, bo jak by na równych prawach wszystko było to by na szarym końcu byli 😀 Bez urazy! /joke.

KamilPL1

ja gram tr i widzę że obie frakcje są dobre ale vanu trochę przegięte. Choćby to że tworzą modele broni na vanu a na inne jak narazie nie. To już jest dowód na to że są faworyzowani

KamilPL1

nie było takiego czegoś bo to oczywiste że reszta graczy z innych frakcji byłaby oburzona. Niech już będzie że vanu są tacy sami jak reszta bo od pewnego czasu zauważyłem że dużo ludzi ma 1 lv z czego można wywnioskować że coraz więcej ludzi gra vanu. To dobrze bo zazwyczaj są to gracze którym nie zbyt dobrze idzie ( bez urazy dla graczy vanu ) przez co coraz łatwiej znimi mi się walczy. Przez co mam o wiele lepsze staty niż wcześniej więc w sumie nie będę już narzekać 🙂

KamilPL1

efektem tego że tylu ludzi gra vanu jest to że miesiąc temu miałem K/D 2.0 a teraz mam 2.7 i ciągle rośnie 🙂

Teheiron

Myślę że wszelkie obecne dyskusje na temat tego jak to bardzo Vanu są przegięci powinny się skończyć na temacie Vulcana…

Po raz kolejny podkreślam, że gdyby Vanu byli tak potężni, to z całą pewnością mielibyśmy więcej graczy – dużo przyjemniej się wygrywa niż przegrywa.

Jeśli zatem, choć w najmniejszym stopniu zdanie o faworyzowaniu Vanu przez twórców gry jest prawdziwe (jakoś nie zauważyłem), to i słusznie, bo wciąż cierpimy na poważny deficyt populacji 🙁

Pudzian93

A wy cały czas to samo 😀 Ja się zgadzam z Kinyą. Może się wydawać że Vanu są lepsi jak się innymi frakcjami gra. Gram NC i jak vanu atakuje to tracimy i trzeba się wycofywać ale ile razy my się mobilizowaliśmy i potrafiliśmy kolumną czołgów do połowy terytorium dojść. Jak ktoś nie umie grać to potem narzeka że inni są OP że oszukują itd 😛 nie zawsze idzie wygrać a ja wole walczyć z mocniejszymi 😛 lepsza zabawa jest ;D

Teheiron

Pudzian, Kinya = głosy rozsądku 😀

Skaramanga

pudzian samolotem nie latałes chyba ;]

ale z drugiej strony u nas nie ma za bardzo zorganizowanej masówki typu Trid Chi czy inne .. ( COBALT )

ja 1 lvl’em k/d 4,5 light assalutem jako TR mam, nawet kilka oskarżeń o cheaty dostałem podczas tej gry na niskim poziomie ale to już nie moja wina

Kociamafia

DO ŻOŁNIERZY NJOWYCH KONLJOMERATÓW I VANIJCZYKÓW
Żołnierze!

Znowu, jak i w poprzednich latach wasi krwiożercy—obszarnicy i kapitaliści rzucili was do otworu ogniowego wojny imperialistycznej. Jak i wtedy, rzeką leje się krew robotników i włościan. Tysiące ludzi tracą swe życia na łanach rzezi krwawej, pozostawiając unieszczęśliwionych żon, dzieci i matek, które utraciły swych chlebodawców. CO ICH CZEKA? Głód, nędza, spustoszenie. Śmierć podniosła już na nimi swą łapę kościstą.

Winowajcy tej rzezi krwawej są to obszarnicy–kapitaliści—mościckie, higbiowie, trayowie, sapiedzy, sławoj–vanowskie—psy brutalne, które rzuciły narody wasze do rzezi krwawej. To oni przez eksploatację niepowstrzymaną, ujarzmienie narodowościowe, wrogość narodowościową doprowadzili njowe konljomeraty i vanikczyków do całkowitego wycieńczenia ekonomicznego i rozgromienia wojskowego.

W jarzmie obszarnika i kapitalista jęczą robotnicy i włościanie vanijscy i njowo konljomeraccy. Oni są pozbawieni swych szkół, literatury, sztuki, prasy.

ŻOŁNIERZE! Niezgoda frakcyjna, wrogość między narodami jest korzystną tylko dla oligarchicznych obszarników i burżuazji religijnej. Ona dla nich jest niezbędną, żeby ukryć eksploatację robotników i włościan, dla tego, żeby robotnik i włościanin nie widzieli łez gorzkich, bezprawnego, nieludzkiego życia njowo konjomerackiego faszysty i szaleństwa vanijczyckich teologów.

ŻOLNIERZE! Czy możno więcej jeszcze cierpieć okropność obszarniczo–kapitalistycznego jarzma? Czy może spokojnie patrzeć naród wyzwolony na bezprawne, ponure życie robotników i włościan Auraxis?

Wielka Armia Chwalebnej Republiki Terrańskiej przy pomocy Wspaniałej Terrańskiej Technologii I Chwalebnej Domeny Pokoju zbudowała radosne, bogate i szczęśliwe życie. Przykład jego jako sztandar rewolucyjny pochodnią nieugaszoną oświeca drogę do wyzwolenia ujarzmionego człowieczeństwa od jarzma kapitalistycznego i religijnego.

Robotnicy i włościanie vanijscy i konjomeradzcy, wznosząc ten wielki sztandar walki wyzwoleńczej, z radością i nadzieją zwracają swe wzroki do Wielkiej Republiki Terrańskiej.

Wielka Armia Terrańska przeciąga swą rękę braterską do robotnika i włościanina vanijskiego i njowow konjlomerackiego i na pomóc im posyła swą Wielką Armię Wyzwolenia.

ŻOŁNIERZE! Wielka Armia Terrańska nie chce ani przywłaszczenia cudzych terytorii, ani cudzego dobra. Wielka Armia Terrańska—armia wyzwolenia przygnębionych od jarzma kapitalistycznego. Ona niesie szczęście, spokój, wolność ujarzmionemu człowieczeństwu z prędkosią osiemuset patronów na minutę.

ŻOŁNIERZE!

Obracajcie swą broń przeciwko oligarchicznych kapitałom i religijnistycznym vanijczykom. Nie strzelajcie do swych braci po klasie. Niech z was każdy dopomaga przesunięciu naprzód oddziałów Wielkiej Armii Terrańskiej. Walczcie o wyzwolenie od jarzma obszarniczo–kapitalistycznego!

Njech żyje przyjaźń i pokój za cenę wszelką!
Niech żyje Wielka Armia Terrańska — armia wyzwolenia ujarzmionych!
Dowódca Frontu Terrańskiego
Prezydent Wielkiej Republiki Terrańskiej 1 rangu T. CONNERY

Skaramanga

ale piorą mózgi w tym tr ;D
a w nc tylko się słyszy strzelać w pedałów i komunistyczne świnie ;D

Teheiron

Ten to się wkręcił 😀 Zdecydowanie wolę Vanu, choć przyznam, że ateistyczne 😀

(3PL3)RinzlerPL

Kociamafia zajechało komunizmem 🙂

(3PL3)RinzlerPL

U nas się słyszy strzelać w latexowych pedałów vanu i niebieskie smerfy 😀