W dniu dzisiejszym wszystkie serwery US zostaną wyłączone o godzinie 16-tej czasu polskiego na godzinę celem wprowadzenia Hotfixu. Serwery EU wyłączone zostaną jutro o 6-tej rano na dwie godziny.
- najważniejsza to 100% szansa na płaszcz z Generała Teku;
- obniżono HP trashom w Fabled Djinn Master’s Prism;
- Wurmslayer może być teraz umieszczony w slocie primary oraz secondary;
Całe notki znajdziecie na forum.















![[EQ2] Aktualizacja – Wprowadzenie artefaktów do gry](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/05/2014_05_07-eq2-insider-tov-3rd-wing-2-100x70.jpg)