… prośba do czytających tego bloga aby napisali na forum co myślą o nowych broniach ESF, które wprowadzone zostały na serwer testowy. Ja niestety nie podyskutuję na ten temat, bo mimo moich szczerych chęci, moje samoloty nie wytrzymują dłużej jak minuty i to w Warpgate 🙂

Decal Planetside UniverseMusze podziękować czytelnikowi z Facebooka (dzięki!), za zwrócenie mi uwagi na promocję jaką ma portal Planetside Universe. Czytałam o niej przed SOE Live, ale później zupełnie wyleciało to z mojej głowy.

Otóż po wpisaniu kodów promocyjnych gracze otrzymają darmowe decale z logiem PSU:

  • PSUArmorDecal
  • PSUVehicleDecal

PS2 Universe Vehicle decalI dla przypomnienia – kod MLG nadal działa, jeśli ktoś jeszcze nie ma tego Decala.

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

Dla prozjeben nie działa
niemiaszki zacierają rączki

Skaramanga

Niemca można męczyć zawsze…

Nie musisz nic robic naprawde to tylko badziewny obrazek na pancerz

kociamafia

Już działa.

Teheiron

Potwierdzam działa. Szkoda tylko, że na większości pojazdów te decale są albo mało widoczne, albo nieładnie zmapowane na powierzchni (np. harraser). Zdecydowanie najładniej prezentuje się to to na liberatorach i galach.

Btw. jakie to bronie dla ESF? Czy to jest coś zupełnie nowego?

Teheiron

Aaa poprawka, już obadałem. Czyli to nie są faction weapons, tylko są dostępne dla wszystkich?

Simion

Są 3 nowe bronie dla myśliwców (pewnie inne dla każdej frakcji). Obecnie na Teście kosztują 1 cert. Wczoraj potestowałem sobie moskitowe i powiadam wam że dwa Volkany w samolocie to przegięcie. MUSZĘ JE MIEĆ 😀 !

HideoPL

Są dostępne dla wszystkich nacji… Boję się jednak, że przegięli z mocą tych broni – nadzieja jest jedynie taka, że na test server zazwyczaj bronie są zdecydowanie podrasowane w porównaniu do normalnej gry.

Następnym logicznym krokiem jest dodanie nowych broni AA;-)

Skaramanga

zrobili te bronie żeby samoloty nie męczyły pojazdów naziemnych rakietami Pow-Ziem teraz naprawde będzie potrzebne posiadanie rakiet AA. Chociaz nie pamietram czy te nowe bronie były primary czy secondary więc moge sięmylić ale nawpewno nowy system lock on w ESF ma to zmienić

Teheiron

Hmm jak zgadzam się w stu procentach że dobry pilot w dobrym lataczu stanowi bardzo poważne zagrożenie, a czasem wręcz przesadne, to nie jestem w 100% przekonany o tym, by trzeba było to jakoś poważnie ograniczać. Mam więc nadzieję, że te nowe bronie i sposób ich działania nie będzie przesadzony. Nie chciałbym aby powstały jakby dwa odrębne światy w których latający latają i atakują latających, a naziemni interesują się tylko naziemnymi, bo latający im nie zagrażają. Ciekaw jestem tych zmian.

Skaramanga

no jak narazie kosa może latać z tym swoim 2 działkiem laserowym, i z rakietami i może bez problemu snajperzyć jednym i drugim. Rotarka w reaverze ma taki opad że strzlać sie z kims na 100m to już problem bo musisz opad obliczyć
Jak narazie tylko to mnie denerwuje.
Może nowe bronie to zmienią…