Muszę się Wam pochwalić… Firma ProSiebenSat.1 Games zaprosiła mnie na spotkanie, które zorganizowane będzie w czasie Octoberfest w Monachium (30.09 – 1.10).

oktoberfestlogoNawet nie wiecie jak bardzo się cieszę z takiego wielkiego wyróżnienia! Chyba moja praca w promowanie gier SOE została w końcu odrobinkę doceniona… 😀

Nie mam zamiaru się tam bawić (no może troszeczkę), ale chciałabym wykorzystać to spotkanie jako szansę na rozmowę z ludźmi odpowiedzialnymi za gry SOE. Przygotowuję listę pytań jakie powinnam zadać osobom odpowiedzialnym za gry wydawane przez P7S1:

  • Planetside 2
  • EverQuest 2
  • EverQuest Next
  • DC Universe Online

Jeśli macie jakieś pytania, na które chcielibyście znać odpowiedzi, to bardzo proszę abyście napisali je w TYM temacie na forum.

Poprzedni artykuł[PS2] W każdej bitwie…
Następny artykuł[D’sP] Tylko 2 dni do oficjalnej premiery
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

Zapytaj się kiedy kończy się umowa na dystrybucje planetside2 w europie.
I drugie gdzie są darmowe premki z maja ;]

Skaramanga

Wiem o tych 2x sc sam to nawet na forum ludziom przekazywałem, ale słabo się odwdzięczyli

Balrogos

Prosieben to tylko wydawcy gry w europie, producentami jest SOE/SONY wiec do tych drugich kierował bym pytania.

kociamafia

Gratulujemy wyróżnienia.

VintageMann

Życzę miłej zabawy 🙂

Wichura

To ja też chciałem tylko pogratulować, bo pytań do nich specjalnie nie mam.

balrogos

Wiem jak działają takie wielkie firmy mój przyklad to World of Tanks i firma WarGaming.net jestem aktywnym userem od bety tej gry napisałem sporo poradników reportowalem proste błedy od 2 lat które chyba kilka miesiecy temu dopiero naprawili… zgłaszałem też poważniejsze błędy w których znalazłem zródło błędu mieli wszystko jak na tacy a i tak dopiero po kilku miesiącach to naprawili.

Moim problemem z PS2 jest marnowany potencjał tej gry od prostych dodatków do broni dlaczego nie celownik do pistoletu? dodatkowy atachment albo chwyt przedni + laser sight w realu takie rzeczy są montowane razem i to nie bez powodu. Albo totalna kustomizacja broni i budowanie od zera.

Kolejna rzeczą są frakcje naprawdę mało się róznia kazda klasa piechoty jest identyczna to dobrze i zle ale spodziewal bym się bardziej dopracowanych frakcyjnych i ciekawych konstrukcji a tam klon nadarza za klonem. Jedyna pojazdy frakcyjne to mysliwce, czołgi i seria bazook i broni Special Heavy czyli Lasher x2, Jackhammer(u ktorego widać ze jest napedzany gaussem) i lipny Chaingun, reszta broni jest taka sobie nie czuć tej obcej technologi w Vanu nie czuć też nowoczesnej konstrukcji NC ani starej prochowej TR tutaj spodziewal bym sie wielufowych automatycznych broni, tyle fajnych konstrukcji mam w glowie a playerstudio i tak jest dla US & A i Canady moze kogos tam jeszcze kolejna sprawa jest projekt 3D to juz jest problem narysowac na papierze moge i to bardzo ladnie bo nawet rysowac umiem 😛