Parę godzin temu nagrano siedemnasty już odcinek Command Center, czyli programu prowadzonego przez Matta Higbiego i Tramella Isaaca.

Jak zwykle pokazano tajemniczą pracę koncepcyjną:

2013_09_13 NC bronOto tematy, które poruszono w programie:

  • ostatni Hotfix, który był ostatnią dużą aktualizacją wprowadzoną do Planetside 2 jaką zobaczyliśmy przed wprowadzeniem zmian związanych z optymalizacją gry i zmienił między innymi sposób w jaki zachowują się pociski wystrzelone miedzy innymi z wyrzutni rakiet (0:06:00 – 0:08:20) ;
  • następne aktualizacje dotyczyć będą tylko optymalizacji bo wszystko inne jest odłożone w czasie;
  • mnóstwo filmów od fanów (0:30:45 – 0:37:00) oraz innych szkiców i rysunków (0:37:45 – 0:42:45);
  • Player Studio za kilka miesięcy będzie dostępne dla Kanady, potem po kilku kolejnych mc dla Meksyku, a jeśli chodzi o Europę… to sobie poczekamy;

Poza tym w programie goszczono Wice-prezydenta Technologii w SOE, Jamey Ryan i rozmawiano, zgadnijcie o czym..? Optymalizacji! (od 0:12:00 – 0:22:05)

Ekipa SOE przygotowuje dokumentalne filmy dla graczy, które pokazywać nam będą jakie prace są wykonywane i o czym rozmawiają devsi na spotkaniach dotyczących tego tematu. Zaprezentowano nam nawet fragment takiego programu i muszę powiedzieć, że osoby na tym spotkaniu chyba kompletnie się tego nie spodziewali, bo wyglądają na przerażonych 🙂 (od 0:13:14 – 0:14:45)

2013_09_13 optymizacjaZ wywiadu nie dowiedzieliśmy się niczego czego już nie wiedzieliśmy. Największy problem sprawia UI, renderowanie, efekty fizyczne maja działać szybciej i w jaki sposób inni gracze wpływają na naszą grę.

Optymalizacja będzie wprowadzana etapami.

Zachęcam Was do obejrzenia całego programu lub interesujących Was fragmentów:

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Nie zliczę ile razy od powstania gry zmieniano fizykę rakiet…

Bocian

Fajne widły dla NC…:)

kociamafia

Na SOE można psioczyć. Można narzekać. Można się denerwować i nie zgadzać z ich decyzjami.

Muszę jednak przyznać, że w całej swojej „gamerskiej karierze” nie stykałem się z deweloperami, którzy nagrywają filmy ze swoich spotkań i starają się być tak…Przejrzyści w swoich działaniach (lub przynajmniej dobrze udają, że są).

Balrogos

Karabinek wyborowy Gaussa, moją bolączka w PS jest zbyt małe zróżnicowanie broni, TR szybkostrzelajace z duża iloscia amunicji i z duzymi magazynkami broie na proch, NC ma elektromagnetyczne ale tego w grze nie czuć podczas strzelania z broni cewki i baterie powinny sie rozladowywac, ale za to NC mialo by wieksze obrażenia i fenomenalną prędkość pocisków, i to samo z Vanu szybko ladujące z srednimi magazynkami i bronie typu charge.

BlackJDragon

Przecież od razu widać, że to pompka do flasha (do kół).

[PCPL]sH4maN

Kinia masz jakis mail lub inny komuinikator gdzie mozna cie zlapac bardziej online bo klan pcpl bd miec do ciebie mila sprawe 😀 ?