W ukrytej części forum (widocznej po zalogowaniu) trwają prace nad nową wersja Poradnika dla początkujących w Planetside 2. Powiem szczerze, że sama jestem zaskoczona jego rozmiarem na obecna chwilę.

Planetside 2 logo_size mattersNie ma jeszcze dołączonych screenshotów, ale zapowiada się, że będzie dość obszerny i pokrywać będzie wiele zagadnień.

Dotychczas w tworzeniu poradnika bardzo pomogli: WabciuPL z outfitu Azyl Gamma oraz VintageMann z PL13. Poza tym wykorzystałam opisy kilku klas stworzone przez Ostupam, a dodatkowo rad udzielają JarkozPL, KamilPL oraz KociaMafia.

Dzieki serdeczne!

Mimo wszystko brakuje mi kilku ważnych informacji:

  • opis klasy Infiltrator,
  • opis klasy MAX,
  • opis slotów defensywnych dla pojazdów,
  • krótki opis rodzajów broni dla piechoty,
  • wytłumaczenie na co mają wpływ załączniki do broni.

Jeśli ktoś chciałby pomóc i napisać cos na ten temat, bądź nawet zalogowac się na forum aby przeczytać co mamy gotowe do tej pory, a może dodać kilka uwag – to byłabym bardzo wdzięczna 🙂

Gdy poradnik będzie już gotowy, to zostanie przeze mnie opublikowany na blogu a osoby, które pomogły przy jego tworzeniu będą wymienione wraz z linkami8 do ich postaci oraz outfitów (o ile będą chcieli aby ta informacja została opublikowana).

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

Jak masz czas przewertuj komentarze na blogu, kupa informacji! A może i ja coś pomoge