No i stało się. Oficjalnie wszystkie tematy, projekty i pomysły umieszczone w RoadMap zostały zakwalifikowane jako „Unscheduled„, czyli bez przewidywanego terminu wprowadzenia… Tylko jeden temat jest przewidziany na październik – Optymalizacja Gry.

optymalizacjaZgodnie z informacją podana przez Luke, pomimo iż podany termin to październik to jednak pierwszej aktualizacji możemy spodziewać się dopiero wtedy, kiedy developerzy będą zadowolenie z ilości i jakości ulepszeń poprawiających wydajność gry.

October Roadmap - optymalizacjaWięcej o Optymalizacji Gry możecie poczytać w szczegółowym opisie akcji ukrytej pod kryptonimem OMFG.

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

A miało być coś w wrześniu ESF update chociaż by :<

[PCPL]sH4maN

szkoda ze tak pozno sie za to zabrali , oczywiscie dobrze tylko zobaczymy ile im to zajmi mam nadzieje ze szybko bo ludzie zaczynaja sie nudzic ciagle tym samym co mamy teraz

kociamafia

Pozostaje czekać, chociaż przyznam że moje fps-y był zawsze przynajmniej „grywalne”. Mam nadzieję, że ta optymalizacja to nie dmuchany balonik i nie pęknie tylko naprawdę przyniesie efekty.

A póki co można skupić się na Endless Space i BF3 🙂

Simion

A tak z innej beczki. Czy we wrześniu nie miało być jakiejś promocji na SC? Sam nie jestem tym zainteresowany, ale liczę że jedna z prawie setki osób zrekrutowanych wyda w końcu te 10$ X) .

Bocian

Czyli pewnie najbliższy content najwcześniej w grudniu :/

kociamafia

@Bocian

Też tak obstawiam. Chyba, że po drodze wrzucą jakieś kosmetyczne badziewia (jeżeli w ogóle możemy nazwać to „contentem”)

Ciekawe jak sobie poradzą z konkurencją. BF4 będzie w również październiku, prawda? Pewnie sporo graczy im odbierze.

Mam nadzieje, że dużo osób odejdzie do BF4 to pewnie zaczną tracić kasę z sc i wezmą się w końcu do roboty (mam na myśli dużo nowych broni, jakieś nowe pojazdy i ten je…. hosin i nexus).

Bocian

Pamiętajcie też o wersji na PS4, gdzie konkurencji w dziale f2p prawie nie będzie.