W ciągu ostatniego roku fani PlanetSide 2 zauważyć mogli pewne zmiany, jeśli chodzi o postęp prac nad tą grą. Po długim okresie istnienia bez żadnych aktualizacji, w tym roku nie tylko wprowadzono oraz zapowiedziano wiele nowości, ale i zwiększono liczebność ekipy pracującej nad tą grą.

Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek, jakie szykuje studio DayBreak Games dla fanów tego tutułu.

Devsi PlanetSide 2 od dawna mówili, iż pracują nad projektami, o których nie mogą rozmawiać, a najnowsze odkrycia fanów wskazują, że będzie to kolejny tytuł związany z tym uniwersum: PlanetSide Arena.

Zważywszy jednak na to, jak bardzo popularny jest tryb Battle Royale, zgaduję iż gra ta zaliczać się może właśnie do tej kategorii.

A może będzie to gra na mobilki, o której to wspominano w sierpniowym liście, gdy informowano o nawiązaniu współpracy z firmą holdingową NantWorks?

Oczywiście osoby obserwujące poczynania tego studia mogą pamiętać o tym, iż studio SOE/ DBG już wcześniej wielokrotnie zastrzegało różnego rodzaju znaki towarowe dla gier, które do tej pory nie pojawiły się na rynku (albo może projekty ich zostały porzucone, jak to było w przypadku EverQuest Next).

No cóż, czas pokaże. A Wy co obstawiacie?