W ciągu ostatniego roku fani PlanetSide 2 zauważyć mogli pewne zmiany, jeśli chodzi o postęp prac nad tą grą. Po długim okresie istnienia bez żadnych aktualizacji, w tym roku nie tylko wprowadzono oraz zapowiedziano wiele nowości, ale i zwiększono liczebność ekipy pracującej nad tą grą.

Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek, jakie szykuje studio DayBreak Games dla fanów tego tutułu.

Devsi PlanetSide 2 od dawna mówili, iż pracują nad projektami, o których nie mogą rozmawiać, a najnowsze odkrycia fanów wskazują, że będzie to kolejny tytuł związany z tym uniwersum: PlanetSide Arena.

Zważywszy jednak na to, jak bardzo popularny jest tryb Battle Royale, zgaduję iż gra ta zaliczać się może właśnie do tej kategorii.

A może będzie to gra na mobilki, o której to wspominano w sierpniowym liście, gdy informowano o nawiązaniu współpracy z firmą holdingową NantWorks?

Oczywiście osoby obserwujące poczynania tego studia mogą pamiętać o tym, iż studio SOE/ DBG już wcześniej wielokrotnie zastrzegało różnego rodzaju znaki towarowe dla gier, które do tej pory nie pojawiły się na rynku (albo może projekty ich zostały porzucone, jak to było w przypadku EverQuest Next).

No cóż, czas pokaże. A Wy co obstawiacie?

6 KOMENTARZE

 1. mobilki – to maks co ta ekipa potrafi zrobić, no i zatrudnienie wrela youtubera jako game designera
  wrel ty śmieciu! Oddaj moje cammo złodzieju!

 2. ukradł i podmienił na jakieś takie chujowe
  to nie jest cammo jakie ja kupiłem za moje pieniądze
  wrel to po prostu lewacki śmieć, który nie szanuje cudzej właśności
  zwykły KOMUNISTA!

 3. niestety nie jestem w stanie pokazać bo nie mam screenshota ze starego cammo, bo nie wpadłem na pomysł by robić screena bo nie spodziewałem się, że wrel komuch je ukradnie
  stare było typowe indarowe, takie piaskowe
  „nowe” za to jest łaciate w łaty z zielonego, stare nie miało takich łat i było piaskowe

Comments are closed.