Level designerzy, którzy również pracują nad optymalizacja gry, wykorzystują te prace nie tylko do likwidacji zbędnych tekstur czy też przedmiotów, ale do tego aby również pozmieniać wygląd co niektórych miejsc w bazach. Oto jak wygląda obecnie Bio Lab na serwerach Live:

2013_09_20_bio lab liveA oto jakie zmiany zostały wykonane przez Adama Clegga i pokazane graczom:

2013_09_19_ bio lab nowy cleggNie tylko dodano różnego rodzaju osłony, ale również oddzielono poziom górny od dolnego poprzez dodanie osłony energetycznej pomiędzy pomostami. To podobno tylko część zmian, które zostały zaprezentowane graczom, a resztę zobaczymy gdy trafia one na serwery Live.

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kociamafia

Ciekawe. Chętnie sprawdzę na PTS.

Skaramanga

jak ja nie lubie tych małych schodków. Tyle razy się blokowałem na tym małym gówienku i umierałem bo trzymało mi coś stope.
Bio lab nie był zły. Mieli zabierać tekstury a nakładli nowych całkiem nie potrzebnych

Simion

Wyczuwam duży update.

Skaramanga

to że ludzie nie grają light assalutami i widzą tylko to co na ziemi to ich sprawa. Ja bym co innego zrobił. A jak mają wyglądać walki na bio labie jeśli zajmuje się go w 4 min. Tam nie ma żadnej walki. Albo jest normalny szturm na jeden generator potem drugi. Albo zerg vs zerg.

I bio lab to chyba pewnego rodzaju placówka badawcza a nie miejsce walki lub baza wojskowa więc co ci gracze mają na myśli to ja nie wiem.

balrogos

Tak pora zjebac biolaby jak zjebali esamira wszedzie mury ciasno, 100 vs 100 ludzi na 50m^2 pozdrowienia dla SOE, esamir byl fajna otwarta mapą ale po co zatrudniaja ludzi ktorzy robia mape na ktorej nikt nie gra.

AMP

Najfajniej się grało LA z czymś działającym na dystans, a teraz to zostaje albo MAX, albo HA z shotgunem.

Bocian

Oj tam, oj tam, ile razy możecie walczyć w takich samych miejscach. Tylko nie wiem co to za różnice w głównych ośrodkach(TP, BL, AS), tam inaczej kontener, tam barierka, ale rozkład pozostaje ten sam.

PLH

Moim zdaniem Bio Lab powinien być zmieniony ale w sposób, który sugeruje bardziej dodanie elementów naukowych (jakieś komputery, półki ze słojami z jakimiś zarodnikami, etc…) – po prostu za mało tam jest czegokolwiek, co sugeruje, że jest to placówka naukowa.

„Nie tylko dodano różnego rodzaju osłony, ale również oddzielono poziom górny od dolnego poprzez dodanie osłony energetycznej pomiędzy pomostami”
To znaczy osłona taka jak w kopule Bio Laba? Czy coś innego?

Skaramanga

dla ciekawostki napisze że, jeszcze na amerishu na dachach bio labów light assalut może się ” pojedynkować” z maxem VS na zealocie ;]