Po zawieszeniu PvP w grze, developerzy skupiają swoje wysiłki wokół PvE, a przede wszystkim na poprawie pierwszej godziny gry dla nowego gracza. Początkowe laboratorium, gdzie mogliśmy testować i uczyć się zdolności jakie maja nasze Battleframe zostanie usunięte. Duże zmiany czekają też Copacabanę.

nowa copacabana 1Kiedy zmiany te zostaną wprowadzone na serwery gracze zauważą duże zmiany w terenie wokół Copacabany jak i w samym mieście. Wieża SIN została przeniesiona w miejsce bardziej widoczne i dostępne, drukarka do craftu znajduje się w miejscu gdzie dotychczas stała wieża SIN.

nowa copacabana 2Najważniejsza zmiana dotyczy jednak zdolności klasowych, które będzie można delikatnie modyfikować w zależności od tego jakich komponentów użyjemy. Na przykład zdolność Assult – Afterburner. Jeśli do tworzenia ulepszonej wersji użyjemy skrzydeł komara (culex) to po upływie czasu dopalacza zamieni się on w Glider na parę sekund.

nowy afterburnerPoza tym dodanie zostany nowy rodzaj misji przeznaczony dla jednego do pięciu graczy. Podobne one będą do misji ARES ale odbywać się będą w zamkniętych instancjach.

nowe misje instancjeOprócz tego developerzy pracują nad zmianami w wyglądzie broni tak aby się one od siebie różniły i oto jak wyglądać będzie nowe działo fuzyjne (fusion cannon):

nowe fusion cannonTo tylko niektóre zmiany jakie nas czekaja w FireFall w niedługim czasie. Z innych zmian zapowiadanych w czasie piątkowego programu to między innymi misje ARES w DimondHead, czyli w melding pocket do której dostajemy się z Copacabana. Już niedługo także będziemy mogli odpychać tam barierę energetyczną aby zdobywać nowe terytorium.

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

mała mapa, po pewnym czasie się znudziła.
Może te zdobywanie terytorium da jakiegoś smaczka

balrogos

To tak naprawde małe zmiany myslalem ze nareszcie po kilku latach do roboty sie wzieli a tu nic.

Insp

Zmian jest sporo. Co bardziej niecierpliwi (włączając moją osobę) zapoznało się z nimi na serwerze testowym. Wrażenia są jak najbardziej pozytywne, szczególnie mini-misja dla nowego gracza, która zastąpiła statyczny i nudny battlelab. No i rozwój DiamondHead, który dostał misje ARES i nową bazę. Osobiście – nie mogę się doczekać 🙂

balrogos

Czekam na cokolwiek aby w FF zechcial grac bo endgame juz osiagniety a hardcore grind nie dla mnie.

Insp

@balrogos, chyba dla ciebie ten end game. Byłeś w pocketach, byłeś w BWA? Takich marudzących jest sporo, na szczęście zawsze mogą pograć w coś innego.

Insp

, na BWA można iść w sprzęcie Tier 1. Jeśli chcesz, mogę zorganizować Ci wypad z doświadczonymi graczami. Daj znać na insp(małpa)firefall.pl