W dniach od 1-go do 15-go październik gracze będą mogli stworzyć jedną postać Heroic bez restrykcji LUB też ulepszyć jedną istniejąca postać do wersji Heroic całkowicie za darmo.

Heroic Character introPo zakończeniu Eventu założona postać Heroic nadal będzie dostępna, ale kolejne postacie Heroic trzeba będzie już zakupić. Jeśli ktoś nie skorzysta z okazji i nie założy postaci Heroic lub nie ulepszy istniejącej postaci w terminie do 15.10.2013 to szansa przepadnie…

Po 15-tym października gracze będą mieć możliwość testowania postaci Heroic do levelu 86, a później ewentualnie będą mogli ją zakupić za 3500SC.

Więc wzywam wszystkich weteranów i tych którzy chcieli by spróbować EQ2 – w dniach 1-15 październik macie szansę stworzyć darmową postać na levelu 85, więc jej nie zaprzepaśćcie!

httpv://www.youtube.com/watch?v=aIeOP21INUA

Moja rada na ten Event jest następująca: jesli nie znacie klas nie zakładajcie postaci Heroic w „ciemno”. Załóżcie postać 85 lvl za pomocą „Try Before You Buy„, zapoznajcie się z nią i jeśli Wam się nie spodoba to skasujcie i spróbujcie kolejną. Jak już znajdziecie klasę, która się Wam podoba, to wtedy załóżcie darmową postać Heroic lub ulepszcie istniejącą. Macie czas do 15.10.2013, a skasowanych postaci Heroic nie można odzyskać!

P.S. Nie zapominajcie, że możecie polubić Babagra.pl oraz EverQuestNext.pl na Facebook, gdzie codziennie macie dostęp do najnowszych wiadomości 😀