Me wants! Chcę takie i nie odpuszczę! Błyszczy się i to tylko co się liczy 🙂

2013_10_07 TR silver camoNormalnie kamuflaż anty-laserowy. Mam nadzieję, że będzie dawał po oczach bo na 100% go kupię jak tylko się pojawi 😀

Acha… i jestem za wprowadzeniem broni nowej generacji przeciwko Mosquitom…

komiks 7 komar

Poprzedni artykuł[PS2] Nowe pojazdy w Planetside 2?
Następny artykułCoś starego, coś nowego…
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Co do tej broni, to też pewnie przeleci 10m ode mnie a i tak oberwę… Wczoraj tak miałem przy starciu z libem i jego daltonem. Jeszcze w żadnej grze nie miałem tak żebym ominął wielki pocisk ze sporym zapasem, a on i tak by mnie trafił. W takim razie na nic wszystkie moje umiejętności. Puki co mam focha na PS2. Wracam do Tremolousa. Tam przynajmniej nie ma przekłamań co do pocisków (przy Lucyfer Canon byłoby to bolesne).

Skaramanga

simion akurat przy strzelaniu z samolotów to pociski strasznie uciekają. Ale tylko w widoku bo i tak lecą tam gdzie im pokażesz..

PanMłody

Przekłamania są ale wiesz ja tworząc postać widzę ping na poziomie 1000ms i to ma przełożenie na rzeczywistość (w zergach bywa nawet i 3-4s opóźnienia). Gość mnie widzi tam gdzie byłem sekundę temu a w takich grach to gigantyczny okres. Dlatego lecąc nie ma sie co dziwić że trafiają cie strzelając obok, po prostu ty jesteś obok siebie tylko sam tego nie widzisz. Ja na co dzień mam akcje że biegnę za gościem po czym ginę a po sekundzie od mojej śmierci on się odwraca i strzela w miejsce gdzie stałem mimo że jest tam już tylko mój trup.

kociamafia

Hm….”Śliczny” ten pancerz. Wygląda jak folia kuchenna.

Co do komiksu…Rozumiem, że najlepszą bronią na Scythe (kosę) jest kamień? :>

BlackJDragon

no właśnie co do tego komiksu to ktoś nie dawno u nas mówił o łapce na moskity. Przypadek? Nie sądzę! 😀 😀 😀