Dwa dni temu Adam Clegg zaprezentował ukończoną nową wersje posterunku Hidden Ridge Mining na Amerish. Jak to zwykle bywa część graczy była zadowolona ze zmiany, a część graczy narzekała. Głównym powodem narzekań były ściany, które część graczy znienawidziła od momentu wprowadzenia zmian na Esamir.

2013_10_11 amerish revamp gidden ridge mining 3No cóż, przyszła kolej na prezentację kolejnej zmienianej bazy. Zgodnie ze słowami Clegga: „Posłuchałem Waszych opinii na temat revampu baz na Esamir i Amerish. Mam nadzieję, że moja kolejna baza uspokoi Wasze skołatane nerwy„.

2013_10_18 amerish funJak dla mnie to te ściany są zdecydowanie za niskie, wejście za szerokie i przydałyby się jeszcze jakieś kręte schody na których szczycie znajdowałby się generator 🙂

16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

kwadrat z jednym wejsciem? Brawo…
Kogo oni tam zatrudnają…

Skaramanga

chodzi mi o to że siedzi jakis kutafon w robocie i zamiast robić swoje „bawi się „

Kociamafia

Wrzuć na luz. Lepiej jak ktoś ma frajdę z roboty a nie robi ją pod przymusem.

[PCPL]sH4maN

kociamafia skoncz pier**** skaramaga ma racje , ludzie odchodza z ps2 i to masowo, a projektanci daja nam mowe mapy aka snake look up lub tetris czy jak to nazwac

Ostupam

Piszę się pierdolić, generalnie albo jesteśmy dorośli i obrażaj z pełną odpowiedzialnością albo nie używaj brzydkich słów skoro wiesz, że rodzice zabraniają.

Kociamafia

Niestety internet generuje chamstwo. Wiem jak to jest – Gówniarze zwykle czują się bezkarni przed monitorem. Byłem kiedyś nauczycielem w gimnazjum i wiem jak to wygląda. W sieci mogłem znaleźć prawdziwe perełki „gimnazjalnej polszczyzny”…A potem, gdy rozmawiasz z tymi dzieciakami „twarzą w twarz”…Inni ludzie :> Mili i uprzejmi. Tak to już jest.
(Oczywiście nie dotyczy to tylko gimnazjalistów – Dorośli są czasem gorsi :> )

@sH4maN

Nikt Ci nie zabrania, też możesz odejść. Może to nawet lepiej dla całej społeczności?

A co do pracy – Zadowolony pracownik, który jest pasjonatem tego co robi będzie znacznie lepszy dla pracodawcy niż zblazowany i znudzony przeciętniak bez poczucia humoru.

Skaramanga

mafia poczucie humoru zostawia się w domu w pracy się pracuje
Gościu marnuje tylko czas przez takich jak oni są przekładane update’y, i różne pierdółki.

A co do przeklinania, to nie przeklina się przy kobiecie a że to blog baby to szaman poprostu zachowuje jakieś poszanowanie drugiej osoby. A to że ostupam czy kto kolwiek inny zamieni sobie w głowie gwiazdki na literki to już osobista sprawa.

Kociamafia

@Skaramanga

Współczuję, ponurą masz pracę.

Skaramanga

powiedział nauczyciel…
Troche ognia troche wody ostre narzędzia nie powiedział bym że ponura robie to co chciałem robić od dziecka

Kociamafia

@Skaramanga

Stare dzieje, już nie uczę (przynajmniej nie w szkole).

A jeśli zawsze chciałeś to robić to przynajmniej się spełniasz :>

Ostupam

@Skaramanga Przekleństwo z gwiazdkami to dalej zwykłe pospolite przekleństwo, chamstwo i prostactwo. Zero w tym szacunku do kogokolwiek.

Skaramanga

Ostupam, przeklinanie jest normalne są to słowa które wyrażają emocje. Np: kopiąc małym paluszkiem u stopy o co kolwiek nawet papież rzuci jakimś hasłem. Jest to poprostu przyjęta przez ciebie i reszte społeczestwa znaczenie tego słowa za obraźliwe.
A co do szacunku do kogokolwiek to za obrażanie kogokolwiek powinna być możliwość wyzwania kogoś takiego na pojedynek na pistolety na przykład ; )
Wtedy każde słowo by miało swoją wartość a ludzie mieli by inny stosunek do siebie.
Przecież Samuel Colt stworzył pistolet aby każdy był równy 😉

[PCPL]sH4maN

Wybacz kociamafia jezeli az tak cie zbulwersowalo to 1 przeklenstwo. Biorac pod uwage twoja prace w konkursie nr 2 o temetyce kopulacji vanu z owca co mnie osobiscie zniesmaczylo lecz stwierdzilem ze nie bd robic wielkiego hallo ;]

jezeli uzywam przeklenstw zawsze je gwiazdkuje moze gimbaza sie nie domysli :), tak czy inaczej nie mozna kogos oceniac czy tez zaraz skreslac bo przeklnal. Nie wierze ze jestes bialym rycerzem internetu i nigdy ci sie nie zdazylo przeklac czy to na czacie czy tez w grze wiec daj na luz