To właśnie ten czas, kiedy większość gier MMO prześciga się w różnego rodzaju 'strasznych’ eventach, które maja za zadanie oderwać nas od codzienności. Eventy Halloweenowe zawitały także do gier SOE, więc poniżej znajdziecie małą rozpiskę gdzie i kiedy.

2013_10_17 Haloween DCUODC Universe Online – od 8.10 do 5.11.2013

DC Universe świętuje Halloween wraz z powrotem eventu zwanego The Witching Hour. Jak co roku na ulicach Gotham City panuje chaos. Herosi będą starali się zaprowadzić porządek, podczas gdy Złoczyńcy będą robić wszytko aby przyciągnąć jeszcze więcej kłopotów na mieszkańców. Oprócz tego gracze będą mogli zdobyć nowe nagrody takie jak tematyczne zbroje, czy też kapelusz czarownicy i inne.

2013_10_17 Haloween DCUO 3EverQuest – od 19.10 do 7.11.2013

Każdego roku o tej porze w Norrath zaczyna straszyć. Sezonowe żarty, upiory i nieumarłe epiki, to wszystko, jak i wiele innych eventów, czekają na graczy w EverQuest.

EverQuest 2 – od 15.10 do 11.11.2013

Jak co roku o tej porze do Norrath zawitają Noce Umarlaków. Gracze mogą odwiedzić liczne instancje, wziąć udział w wyścigach i zrobić wiele questów, za które dostaną sezonowe nagrody.

Billy notdPlanetside 2

Aby uczcić Halloween, w Planetside 2 wezwano na pomoc graczy aby stworzyli przedmioty zainspirowane tematyka Haloween. W sklepie Depot można znaleźć wiele przedmiotów odnoszących się do tej pory roku, między innymi demoniczne klaksony.

Vanguard: Saga of Heroes – od 15.10 do 5.11.2013

Gracze Vanguarda świętują ten okres w roku podczas Festival of the Grim Harvest, kiedy to zasłona łącząca Telon i zaświaty jest bardzo cienka i słaba. Gracze muszą stawić czoła trzem nowym bossom rajdowym, demonicznym NPC oraz wielu innym przerażającym stworom.

Vanguard halloween

Poprzedni artykuł[PS2] Nowa baza na Amerish
Następny artykuł[DF] Mój pierwszy wielki Dark Matter Event