Odpowiedź na pytanie która frakcja wygrała w World Domination Series w piątym tygodniu walki może nie być aż taka prosta jak się wydaje.

WDS LogoJak z pewnością wiecie w ostatnim tygodniu wprowadzono liczne zmiany w punktacji WDS. Okazuje się, że wprowadzenie tychże zmian to nie wszystko. Mimo iż liczba punktów, które zdobyło Vanu Sovereignty w piątym tygodniu walki jest największa, to i tak wygrać może jedna, jedyna frakcja… Terran Republic.

W dniu wczorajszym Luperza ogłosiła TR jako zwycięska frakcję na zakończenie piatego tygodnia walk i wszyscy gracze z tej frakcji otrzymali oczywiście nagrodę – 3 dniowy boost do XP.

I tu właśnie zaczął się problem. Wielu oburzonych graczy domagało się wyjaśnień, dlaczego wygrało TR skoro najwięcej punktów ewidentnie ma VS.

Okazuje się, że jakiś 'złośliwy Infiltrator podmienił wyniki' i właściwym zwycięzcą są gracze z frakcji VS, którzy to dostaną dokładnie taką samą nagrodę co dostali już gracze TR.

I nie martwcie się, boosty przydzielone żołnierzom TR nie zostaną odebrane. Ci szczęśliwcy, którzy zalogowali się na swoje postacie TR i VS powinni mieć dwa boosty na swoim koncie 🙂

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

W ogóle dziś cuda na Millerze, VS wygrali dwa alerty w primetime i to jeden z wynikiem 6 na 9 biolabów w naszych rękach, gdzie przeważnie mamy jeden cudem wybroniony 😉

Simion

Nie ma tak dobrze. Jest tylko 1 boost na konto.

Skaramanga

simion jeśli logowałeś się w odpowiednim czasie TR i VS i pierwsze odebrałeś Za TR boosta a potem zmienili informacje to mogłes odebrać i za VS ( lub na odwrót )
Ale chodzi o czas