Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami developerów w lutym na serwery Live powinna trafić odświeżona wersja kontynentu Amerish. Wiele posterunków i baz zostanie zmienionych oraz pojawi się kilka nowych. Heyoka Chemical Lab (w skrócie HCL!) to nowy posterunek znajdujący się na drodze do Heyoka Tech Plant. Posterunek ten będzie specyficzny i z pewnością jedyny w swoim rodzaju ze względu na mosty energetyczne…

2013_12_28 Amerish HCL - Heyoka Chemical Lab z lotu ptakaOto widok na posterunek w kierunku północnym, gdzie w tyle możemy zobaczyć Heyoka Tech Plant:

2013_12_28 Amerish HCL - widok w stronę Heyoka HCL otoczony jest trującą wodą, którą przekroczyć będzie można używając pięciu mostów, z czego tylko dwa dostępne będą dla pojazdów. Kontrolę nad mostem przejąć można poprzez zhakowanie odpowiednich terminali znajdujących się w małych budynkach przy mostach.

2013_12_28 Amerish HCL 12 - most energetyczny 2013_12_28 Amerish HCL 1 - Heyoka w nocy

Pod mostami energetycznymi znajdują się pomosty, przez które może dostać się piechota na drugi brzeg, ale trzeba być bardzo ostrożnym aby nie wpaść do wody…

2013_12_28 Amerish HCL 7 - przejscie pod mostem energetycznymA oto przyczyna trującej wody- jeden z budynków Laboratorium:

2013_12_28 Amerish HCL 10 - budynek laboratoriumMost dla piechoty od strony Heyoka Tech Plant:

2013_12_28 Amerish HCL 9 - polnocny most dla piechotyMiejsce odrodzenia z widocznym wejściem do tunelu przebiegającym pod drogą do Laboratorium i mostu dla obrońców:

2013_12_28 Amerish HCL 6 - miejsce odrodzenia i tunel2013_12_28 Amerish HCL 2 - tunel pod drogą2013_12_28 Amerish HCL 11 - most obrońcówJedno z wyjść z tunelu wraz z wejściem do budynku gdzie znajduje się punkt kontrolny, a w tle mały budynek w którym znajduje się terminal kontrolujący most:

2013_12_28 Amerish HCL 8 - tunel z miejsca odrodzenia, punkt kontrolnyObrońcy mogą dostać się do wnętrza tego budynku poprzez piwnice, w których znajduje się laboratorium. Podobno naukowcy Republiki Terrańskiej przeprowadzają tutaj eksperymenty chemiczne na rebeliantach i zamykają ich w pojemnikach z widocznymi włazami. Ciagła wojna spowodowała uszkodzenia w laboratorium i o ile nie przecieki nie są zabójcze, to dowództwo TR doradza aby nie spędzać zbyt dużo czasu w tym pomieszczeniu :

2013_12_28 Amerish HCL 4 - wyjscie z laboratorium 2013_12_28 Amerish HCL 3 - laboratorium

Oprócz tego obrońcy będą mogli wydostać się z budynku odrodzenia za pomocą teleporta, który przeniesie ich pomiędzy drzewa przy wejściu na most przebiegający nad drogą:

2013_12_28 Amerish HCL 5 - widok z teleportuJak na razie jaskinia Ascent bardziej przypadła mi do gustu, ale co by nie mówić naprawdę fajny pomysł, szczególnie jeśli chodzi o sposób kontroli mostów energetycznych…

Co Wy o tym sądzicie? Który pomysł jest lepszy: Ascent czy Heyoka Chemical Lab?

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
BlackJDragon

wszystkie mosty powinny tak działać

PLH

BJD ma rację, polać mu!

Już sobie wyobrażam te walki między Regent Rock i Skydock Mesa na Indarze 😀 (południe Indaru, nie pamiętam dokładnie nazw placówek:P Ale są tam takie dwa duże mosty :D)

[PCPL]adijos

@PLH największy jest ten pomiędzy korona a palisadą choć mogę się mylić

BlackJDragon

nad impact site (ta wielka dziura na Indarze) jest dłuższy